1. Головна › 
  2. Згода на Обробку Персональних Даних

Згода на обробку персональних даних

Я, клієнт сервісу, Regery, даю згоду на обробку моїх персональних даних (у тому числі: збір, накопичення, систематизацію, зміна, видалення, використання, поширення, знеособлення, блокування).

Я згоден з тим, що надана мною інформація, згідно з регламентом публічного Інтернет-сервісу WHOIS і Умов використання послуг інтернет сервісу Regery, може бути отримана третіми особами в будь-який час в порядку, визначеному регламентом публічного Інтернет-сервісу WHOIS і Умовами використання послуг інтернет сервісу Regery . Regery має право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки. Метою використання персональних даних та їх подальшої обробки є отримання клієнтом послуг, що надаються сервісом.

Сервіс зобов'язується обробляти персональні дані клієнта в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

У разі якщо клієнт вважає, що прийняті сервісом заходи не можуть забезпечити повний захист персональних даних при передачі, в т.ч. транскордонної, клієнт погоджується з тим, що його персональні дані будуть передані в знеособленому вигляді, в разі якщо це не спричинить за собою непрацездатність надаються клієнту послуг.

Відкликання згоди на обробку персональних даних може бути здійснений шляхом направлення клієнтом відповідного розпорядження в простій письмовій формі на адресу сервісу. При цьому клієнт згоден з тим, що такий відгук може спричинити такі наслідки:

  1. Відмова з боку сервісу в наданні послуг, в слідстві неможливості їх виконання без зазначених даних
  2. Видалення доменного імені, у разі неможливості його супроводу без наявності у сервісу таких даних

Клієнт справжнім згодою доручає Сервісу як Реєстратора, в разі необхідності (якщо того вимагають Правила і регламенти відповідних доменів або служб) опублікувати свої персональні дані в базах даних відповідних сервісів в обсягах і формі, необхідних для роботи сервісів, служб, доменів.

Клієнт погоджується з тим, що його персональні дані можуть бути передані іншій Реєстратора або Адміністратору публічного домену, в разі, якщо виконувана операція вимагає ідентифікації клієнта як власника доменного імені.

Права клієнта по відношенню до його персональних даних визначені в ст.8 Закону України "Про захист персональних даних".

Змінено зміни: 10 Сентября 2017