1. Головна › 
  2. Додаткова Угода для Певних Зон

Додаткова угода про реєстр для певних доменних зон

Ця угода про реєстрацію ("Угода про реєстр") доповнює Угоду про реєстрацію між вами, з одного боку, і Regery.com ("Regery"), з іншого боку .BZ, .BIO, .CA, .CC, .CM, .CN, .CO, .DE, .EU, .ES, .IN, .ME, .NU, .TV, .UK, .US, WW і будь-які подальші адаптовані домени верхнього рівня коду країни ("служби ccTLD").

Ваше доменне ім'я в будь-якому ccTLD (кожне «Доменне ім'я нового TLD»), підпадає під дію політик і угод про послуги, встановлених або періодично переглядаються реєстром для Доменного імені нового TLD ("Реєстр нового TLD") в якості реєстру для відповідного домену верхнього рівня . Для кожного нового веб-сайту нового TLD ви можете ознайомитися з поточними політиками і угодами про послуги нового регістра TLD ("Нові правила реєстру TLD"). Наприклад, політику реєстру для .bz можна знайти за адресою http://www.belizenic.bz/support/legal.php , політику реєстру для .bio можна знайти за адресою https://www.startingdot.com/domain-name-policies-dnp/bio-domain-name-policy/, політику реєстру для .ca можна знайти за адресою http://cira.ca/policies, політику реєстру для .co можна знайти за адресою http://www.cointernet.co/, політику реєстру для .de можна знайти за адресою http://www.denic.de/en/bedingungen.html, політику реєстру для .es можна знайти за адресою http://www.dominios.es/dominios/en/todo-lo-que-necesitas-saber/sobre-registros-de-dominios/terms-and-conditions, політика реєстру для .in і може бути знайдена за адресою https://registry.in/Policies, політику реєстру для .me можна знайти за адресою http://domain.me/policies/, політику реєстру для .uk можна знайти за адресою http://www.nominet.org.uk/uk-domain-names/registering-uk-domain/legal-details/terms-and-conditions-domain-name-registration, політику реєстру для .us можна знайти за адресою http://www.neustar.us/policies. Ви погоджуєтеся дотримуватися і дотримуватися застосовну політику реєстру нових TLD, включаючи поправки і зміни до неї щодо реєстрації доменного імені нового TLD.

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що ви розглянули і задоволені щодо зобов'язань і умов, що містяться у відповідних правилах реєстру нових TLD. Така політика не повинна змінювати умови Угоди. У тій мірі, в якій існує конфлікт між політиками реєстру нового TLD і умовами цієї Угоди про Реєстрацію або Угоди, умови цих Угод мають переважну силу. Ви погоджуєтеся з тим, що реєстр нового TLD має право застосовувати політику реєстрації нових TLD.

  1. Обробка замовлень ccTLD. Відповідно до умов цієї Угоди і застосовними політиками реєстру нового TLD ви можете за допомогою використання служб ccTLD Regery або таких інших засобів, які Regery може позначити в письмовій формі, розміщувати замовлення для служб ccTLD Regery. Такі накази видаються у формі і порядку, визначених Regery. Відправляючи замовлення на будь-які служби ccTLD, ви уявляєте і гарантуєте Regery, що порядок відповідає політиці нового TLD для застосовного нового регістра TLD. Ви прямо дозволяєте Regery пов'язувати вас з усіма умовами в будь-якому відповідному реєстрі або реєстратора для послуг ccTLD, які надаються відповідно до цієї Угоди про реєстрацію. Крім того, ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що в певних конкретних випадках конкретний реєстр нового TLD може зажадати прямого контакту з вами або через Regery або стороннього постачальника послуг ccTLD.

  2. Дотримання правил реєстратора і реєстру. Ви особисто несете відповідальність за з'ясування змісту будь-яких політик реєстру нових TLD, незалежно від того, відображено в цій Угоді реєстру чи ні, і будь-які поправки або зміни до них. Ви уявляєте і гарантуєте, що будь-яке замовлення, який ви відправляєте на служби ccTLD, необхідним політикам, умов та положень реєстру. Ви також заявляєте і гарантуєте, що будь-яка інформація, надана вами або через вас до Реєстру у зв'язку з послугами за цією Угодою, є точною і повною і представляється в формі, необхідної застосовним реєстром. Ви також погоджуєтеся з тим, що у вас є постійне зобов'язання періодично відстежувати такі політики для будь-яких змін.

  3. Підтримка документації. Ви погоджуєтеся своєчасно надати Regery всю інформацію та підтверджуючу документацію, запитану Regery для виконання будь-якого прийнятого замовлення. Якщо така інформація не надається до більш раннього часу, необхідного для надання послуг ccTLD, або періоду в тридцять (30) днів з дати запиту або якщо надана інформація є неправильною або помилковою, Regery може припинити дію частини замовлення, для якого було запитано про інформація, і будь-які збори, сплачені у зв'язку з ними, не підлягають поверненню або, якщо мита ще не були оплачені, застосовується мито за обробку в розмірі 20%.

  4. Гарантії. Ви уявляєте і гарантуєте, що будь-яке доменне ім'я ccTLD, зареєстроване відповідно до замовлення, зробленим за цією Угодою, зареєстровано і використовується в законних цілях.

  5. Відсутність пільгового періоду для деяких реєстрацій ccTLD. Немає доступних пільг або періодів погашення для наступного доменного імені конкретної країни: .cm розширення для конкретної країни ("Специфічне доменне ім'я країни"). Крім того, якщо ви не поновіть своє доменне ім'я для конкретної країни до дати продовження такого імені домена, вказаного в конкретній країні, ви ризикуєте втратити своє доменне ім'я.

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГА, ЩО БЕЗ ПРОДОВЖЕННЯ ДОМЕННОГО ІМЕНІ АБО СУПУТНІХ ПОСЛУГ ДО ЗАКІНЧЕННЯ ТЕРМІНУ ДІЇ призведе до видалення ВАШОГО ДОМЕНУ ІЗ РЕЄСТРУ.

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що, купивши домен від Regery, Regery не несе відповідальності за наступне:

  1. Будь-які збитки, збиток або відповідальність, які ви понесли через втрату реєстрації доменних імен в результаті нездатності відновити такі послуги.
  2. Будь-які збитки, збиток або відповідальність, які ви понесли через будь-який заминки, викликаної нездатністю відновити обслуговування.
  3. Ваше єдине і передбачає виключні засоби правового захисту для будь-яких вимог, що виникають у зв'язку з цією послугою по конкретному доменному імені країни, має бути обмежена тими засобами правового захисту, які надаються відповідно до Угоди між вами і Regery.

Regery відмовляється від будь-якої відповідальності за втрату реєстрації доменних імен через не продовження послуг.

UA Домени

RU Домени

Змінено: 31 Січня 2019