Вижити в Україні
.design domains

.DESIGN

Домен .Design - підкресліть креативність компанії

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .DESIGN

Ціни на домени в зоні .DESIGN

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
36.69 $ 35.99 $/рік
Подовження
 36.69 $/рік
Трансфер
 35.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
1&1 Ionos
Реєстрація
70.00 $/рік

+34.01 $ (+94%)
Подовження
70.00 $/рік

+33.31 $ (+91%)
 
GoDaddy
Реєстрація
Подовження
69.99 $/рік

+33.30 $ (+91%)
 
Gandi.net
Реєстрація
62.36 $/рік

+26.37 $ (+73%)
Подовження
64.96 $/рік

+28.27 $ (+77%)
 
EuroDNS
Реєстрація
45.18 $/рік

+9.19 $ (+26%)
Подовження
58.92 $/рік

+22.23 $ (+61%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
44.98 $/рік

+8.29 $ (+23%)
 
Epik
Реєстрація
41.25 $/рік

+5.26 $ (+15%)
Подовження
41.25 $/рік

+4.56 $ (+12%)
 
Google Domains
Реєстрація
40.00 $/рік

+4.01 $ (+11%)
Подовження
40.00 $/рік

+3.31 $ (+9%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .DESIGN в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження DESIGN домену.
Доступний Кожному
Знайдіть своє ім'я, легко і швидко зареєструйте його і почніть зростання в інформаційному просторі. Дана доменна зона .DESIGN є глобальною і доступна кожному.
Легка Реєстрація .DESIGN Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .DESIGN, легко вибрати вільний .DESIGN домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Безкоштовна Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру.
Довжина Доменного Імені
Довжина доменного імені в .DESIGN зоні становить від 1 до 63 букв.
Термін дії
Домен в зоні .DESIGN можна купити на термін від одного року до десяти років.

Домен DESIGN підійде тим, хто безпосередньо пов'язаний зі світом дизайну. Зона не має територіальних обмежень - зареєструвати і використовувати найменування можна з будь-якої точки світу. Купити домен design можуть фізичні та юридичні особи для особистого або корпоративного використання.

Сфера застосування

Слово «design» з англійської мови перекладається як «дизайн», тому тематична складова найменування визначена досить чітко. Однак тут все ж є простір для фантазії. Найменування підійде фахівцям різного профілю:

 • Художникам-мультиплікаторів;
 • Ландшафтним дизайнерам;
 • Дизайнерам одягу і взуття;
 • Декораторам;
 • Дизайнерам інтер'єру;
 • Фахівцям з налаштування освітлення;
 • Дизайнерам продуктів;
 • Веб-дизайнерам;
 • Дизайнерам-конструкторам;
 • Розробникам інтерфейсів в додатках, на технічних пристроях і ін.

Такий портал можна використовувати для особистого блогу чи сайту компанії. Тут можна розмістити навчальний ресурс, онлайн-магазин або створити форум.

Переваги

 • Тематична спрямованість. Ім'я підкреслює специфіку проекту. До переходу за посиланням користувач розуміє, в якій сфері ви працюєте, і не будує марних очікувань. Це підвищує конверсію і знижує кількість відмов.
 • Багатофункціональність - доменна зона DESIGN відкриває багато можливостей всередині тематики. Тут можна розмістити сайт компанії, яка надає послуги графічного дизайну, навчальний портал для початківців веб-дизайнерів або онлайн-магазин з обладнанням для створення мультиплікації і т.п.
 • Звучність і запам'ятовуваність. Найменування кидається в очі. Його легко запам'ятати і відтворити. Це полегшує просування сайту і сприяє підвищенню трафіку.
 • Вільна реєстрація і простий пошук доменного імені. Зона має велику кількість вільних і красивих найменувань. До того ж тематичні домени завжди мають локальний попит.

Як зареєструвати domain DESIGN

Для реєстрації в доменній зоні виконайте наступні дії:

 1. Підберіть найменування, яке будете використовувати в якості design домену. Воно повинно бути лаконічним і ємним. Цифри і тире краще не використовувати, якщо вони не мають ніякого смислового або естетичної значущості.
 2. Перевірте найменування на унікальність. У цьому вам допоможуть спеціальні сервіси перевірки.
 3. Подайте заявку і внесіть грошові кошти. Для реєстрації в зоні DESIGN не потрібні додаткові документи.

Реєстрація відбувається протягом декількох хвилин. Ви отримаєте доступ до домену після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної доменної зони.

CentralNic Реєстр

Доменні імена в зоні .DESIGN обслуговуються CentralNic реєстром. У компанії CentralNic є більш ніж 20-річний досвід безперервного обслуговування доменних імен.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .DESIGN відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .DESIGN домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

Доменна зона Спільного Призначення

Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .DESIGN і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш [email protected] в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на [email protected] З сервісами Regery це легко і просто!

Перенесення .DESIGN Домену

При перенесенні домену DESIGN на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Термін дії домену в зоні .DESIGN тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .DESIGN домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.

Безкоштовна Переадресація Домену

Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .DESIGN на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.DESIGN, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.DESIGN, це можливо за допомогою служб Regery.

Швидка система DNS

Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.DESIGN на новий new-ultra-store.DESIGN безкоштовно.

Захист від Перенесення .DESIGN Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .DESIGN домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Декілька Мов

Реєструвати обране ім'я в зоні .DESIGN можна рідною або англійською мовою

Інші доменні зони в категорії Професіоналам

10.99 $/рік
38.69 $/рік
38.99 $/рік
4.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
296.99 $/рік
149.99 $/рік
14.99 $/рік
82.99 $/рік
22.49 $/рік
29.99 $/рік
4.69 $/рік
111.99 $/рік
22.49 $/рік
22.49 $/рік
22.49 $/рік
2249.99 $/рік
6.99 $/рік
79.99 $/рік
49.99 $/рік
37.99 $/рік
224.99 $/рік