Вижити в Україні
.pro domains

.PRO

Домен .PRO підкреслить ваш професіоналізм

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .PRO

Ціни на домени в зоні .PRO

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
17.99 $ 4.99 $/рік
Подовження
 17.99 $/рік
Трансфер
 17.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Epik
Реєстрація
Подовження
36.50 $/рік

+18.51 $ (+103%)
 
Gandi.net
Реєстрація
5.00 $/рік

+0.01 $ (+0%)
Подовження
28.10 $/рік

+10.11 $ (+56%)
 
EuroDNS
Реєстрація
26.42 $/рік

+21.43 $ (+429%)
Подовження
26.42 $/рік

+8.43 $ (+47%)
 
Hostinger
Реєстрація
Подовження
20.17 $/рік

+2.18 $ (+12%)
 
Google Domains
Реєстрація
20.00 $/рік

+15.01 $ (+301%)
Подовження
20.00 $/рік

+2.01 $ (+11%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
5.00 $/рік

+0.01 $ (+0%)
Подовження
20.00 $/рік

+2.01 $ (+11%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
18.98 $/рік

+0.99 $ (+6%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Правила Продовження
Домен в доменній зоні .PRO можна продовжити коли завгодно, але до терміну закінчення домену.
Відкрита Доменна зона
Доменна зона .PRO відкрита для реєстрації домену будь-якою людиною або організацією.
Легка Реєстрація .PRO Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .PRO, легко вибрати вільний .PRO домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Розмір Домену
Розмір .PRO домену повинен бути мінімум 3 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .PRO можна купити на термін від одного року до десяти років.

Домен .Pro - ідеальне рішення для професіоналів

Якщо ви бажаєте професійно працювати в своїй галузі, вам буде потрібно domen pro, який може бути актуальним незалежно від роду діяльності. Відноситься до категорії міжнародних імен сайтів верхнього рівня, виник досить давно, в 2004 році, будучи одним з найпоширеніших в своєму класі.

Що потрібно знати про домен?

Спочатку, можна було використовувати виключно піддомени, розраховані на окремі категорії користувачів. Наприклад, скористатися пропозицією пропонувалося інженерам, для них встановлюється розширення eng.pro. Незважаючи на це, починаючи з 2008 року, для численної аудиторії користувачів була відкрита і верхня зона, яка дозволила розширити власні можливості і створити ідеальні умови для повноцінної роботи. До самого кінця 2015, реєстрація домену в зоні pro вимагала надання з боку клієнта документа, що посвідчує його кваліфікацію в обраній професії. Зокрема, це міг бути документ, що містить номер ліцензії, але сьогодні це не є обов'язковою вимогою, зробити це може фактично хто завгодно.

Набутий домен PRO стане відмінним рішенням в тому випадку, якщо буде потрібно завоювати популярність з боку численної публіки клієнтів. Наприклад, коли важливо створити власну базу клієнтів, потрібно надати гарантію своєї спроможності, своєрідний імідж, який стане практичним рішенням, адже можна отримати в розпорядження справжніх професіоналів.

В даний час можна купити домен PRO значно дешевше, ніж ніж аналогічний дозвіл верхнього рівня, але безсумнівна користь буде куди вище, на що обов'язково рекомендується звернути увагу. Витрачена буде тільки одна хвилина вільного часу, але можна буде розраховувати на отримання цілком реальної вигоди для власного сайту. Важливо розглянути основні характеристики та критерії зазначеного розширення, на які рекомендується звернути увагу кожному користувачеві.

Характеристики доменої зони .PRO

Чим відрізняються домени .PRO від аналогічних пропозицій в даному сегменті ринку? Реєстрація видається на термін в межах 1-10 років, період може варіюватися, залежно від того, наскільки практичним стане використання можливостей розширення.

Реєстрація проводиться в режимі реального часу, виключається в цьому випадку підтримка IDN, що потрібно враховувати для клієнта, який прийняв рішення скористатися сформованим пропозицією. Щоб встановити ім'я на домен pro, потрібно заповнити поле, розміром в межах 4-63 символів. Ці кордони не можна порушувати, в іншому випадку, ім'я не буде зафіксовано. Можливе використання латиниці, а також цифр, що дозволить найбільш практично, раціонально використовувати можливість оформлення імен. Після того, як зазначається припинення виділеного часу реєстрації імені, видалення здійснюється в межах 35 діб. Відновити домен можна в межах 30 діб після того, як термін дії домену закінчився, на процес не йде багато часу, але вартість відновлення в такий період значно вище ніж вартість продовження.

Afilias Реєстр

Доменна зона .PRO обслуговується компанією Afilias. Велика британська компанія, послугами якої користуються понад 200 доменних зон, включаючи національні. В управлінні перебувають такі зони як .INFO, .MOBI, .ORG і інші.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .PRO відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .PRO ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.

Загальна Доменна зона

.PRO - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення

Моніторинг стану вашого доменного імені в зоні .PRO або в іншій доменній зоні, і отримання миттєвих повідомлень.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш [email protected] в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на [email protected] З сервісами Regery це легко і просто!

Перенесення .PRO Домену

При перенесенні домену PRO на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоматичне Продовження

Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .PRO. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.

Форвардинг .PRO Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .PRO домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .PRO сайту на новий ресурс.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .PRO домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.

Захист від Перенесення .PRO Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .PRO домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Професіоналам

10.99 $/рік
38.69 $/рік
38.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
296.99 $/рік
149.99 $/рік
14.99 $/рік
82.99 $/рік
22.49 $/рік
29.99 $/рік
4.69 $/рік
35.99 $/рік
111.99 $/рік
22.49 $/рік
22.49 $/рік
22.49 $/рік
2249.99 $/рік
6.99 $/рік
79.99 $/рік
49.99 $/рік
37.99 $/рік
224.99 $/рік