.shoes domains

.SHOES

Зареєструвати домен в .SHOES доменній зоні

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .SHOES

Ціни на домени в зоні .SHOES

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
39.99 $ 22.79 $/рік
Подовження
 39.99 $/рік
Трансфер
 39.69 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
1&1 Ionos
Реєстрація
53.20 $/рік

+30.41 $ (+133%)
Подовження
76.00 $/рік

+36.01 $ (+90%)
 
GoDaddy
Реєстрація
39.99 $/рік

+17.20 $ (+75%)
Подовження
75.99 $/рік

+36.00 $ (+90%)
 
Gandi.net
Реєстрація
72.58 $/рік

+49.79 $ (+218%)
Подовження
72.58 $/рік

+32.59 $ (+81%)
 
EuroDNS
Реєстрація
34.37 $/рік

+11.58 $ (+51%)
Подовження
69.95 $/рік

+29.96 $ (+75%)
 
Namecheap
Реєстрація
23.48 $/рік

+0.69 $ (+3%)
Подовження
50.98 $/рік

+10.99 $ (+27%)
 
Dynadot
Реєстрація
25.95 $/рік

+3.16 $ (+14%)
Подовження
43.99 $/рік

+4.00 $ (+10%)
 
Google Domains
Реєстрація
40.00 $/рік

+17.21 $ (+76%)
Подовження
40.00 $/рік

+0.01 $ (+0%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Розмір Домену
Довжина .SHOES домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .SHOES доменного імені становить від одного року до десяти років.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .SHOES в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження SHOES домену.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .SHOES може містити інтернаціональні символи і імена.
Ця зона SHOES дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .SHOES не містить регіональних обмежень - кожен може мати .SHOES домен.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .SHOES. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .SHOES одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .SHOES введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .SHOES відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .SHOES домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .SHOES може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .SHOES доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Загальна Доменна зона
Доменна зона .SHOES є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .SHOES і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .SHOES, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.
Форвардинг .SHOES Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .SHOES домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .SHOES сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в SHOES. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .SHOES Доменного Імені
Захист трансферу .SHOES доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Легке Перенесення .SHOES Домену
Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .SHOES до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.
IDN, Доменні імена будь-якими мовами
Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.
Легкий DNS (ДНС) сервіс
Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Інші доменні зони в категорії Мода & Стиль

39.69 $/рік
6.96 $/рік
11.79 $/рік
9.69 $/рік
9.49 $/рік
9.99 $/рік
11.79 $/рік
6.96 $/рік
11.79 $/рік
14.99 $/рік
22.49 $/рік
27.69 $/рік
2.49 $/рік
32.99 $/рік
27.49 $/рік
16.69 $/рік
1.99 $/рік