.gold domains

.GOLD

Зона .GOLD - підкресліть зв'язок з ювелірними виробами

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .GOLD

Ціни на домени в зоні .GOLD

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
74.99 $ 6.96 $/рік
Подовження
 74.99 $/рік
Трансфер
 72.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
EuroDNS
Реєстрація
19.36 $/рік

+12.40 $ (+178%)
Подовження
142.42 $/рік

+67.43 $ (+90%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
130.00 $/рік

+123.04 $ (+1768%)
Подовження
130.00 $/рік

+55.01 $ (+73%)
 
GoDaddy
Реєстрація
9.99 $/рік

+3.03 $ (+44%)
Подовження
129.99 $/рік

+55.00 $ (+73%)
 
Google Domains
Реєстрація
120.00 $/рік

+113.04 $ (+1624%)
Подовження
120.00 $/рік

+45.01 $ (+60%)
 
Gandi.net
Реєстрація
117.96 $/рік

+111.00 $ (+1595%)
Подовження
117.96 $/рік

+42.97 $ (+57%)
 
Epik
Реєстрація
Подовження
89.95 $/рік

+14.96 $ (+20%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
80.98 $/рік

+5.99 $ (+8%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .GOLD в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження GOLD домену.
.GOLD Доступна для Всіх
Знайдіть доменне ім'я, яке вам потрібно, зареєструйте його і починайте зростання бізнесу в інтернеті. Доменна зона .GOLD доступна всім.
Національні Символи
Доменна зона .GOLD підтримує національні символи в імені домена завдяки підтримці цієї зоною стандарту IDN.
Проста Реєстрація .GOLD Доменного Іменіу
Купити домен в доменній зоні .GOLD просто, реєстрація .GOLD домену і заробіток в мережі Інтернет.
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.
Довжина Доменного Імені
Довжина домену в .GOLD просторі становить від 1 до 63 букв.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації GOLD домену - 1 рік, максимальний - десять років.

Реєстрація доменного імені GOLD

Це новий міжнародний домен верхнього рівня, який працює з 2015 року. В його межах залишається багато імен, які привертають увагу. Реєструйте домен GOLD - отримаєте можливість розширити клієнтську аудиторію, привернути більше уваги до пропонованого продукту. Скористайтеся консультацією менеджера компанії Regery і замовте домен у зазначеній зоні.

Переваги доменної зони

Реєстрація домену gold здійснюється миттєво, а його ім'я говорить саме за себе - золото не може бути дешевим. Відвідуючи сайт вашого підприємства, клієнт підсвідомо буде підготовлений до його наповнення. Скупка, колекціонування дорогих речей і коштовностей, банківські послуги, ювелірне виробництво - підкреслити статус діяльності компанії допоможе виразне доменне ім'я.

Реєстрація дозволена приватним особам і компаніям. Домен в зоні GOLD вигідний з тієї причини, що його назва відома і зрозуміло в усьому світі. Розширення допомагає у формуванні аудиторії, підкресленні професійного інтересу. Так як ця доменна зона є інтернаціональною, для складання імені підійдуть символи латиниці, а також інших мов. Інформація про вартість реєстрації, перенесення домену, його продовження або відновлення знаходиться на сайті компанії-реєстратора. Довжина імені може коливатися в межах 2 -128 символів. Зареєструвати доменне ім'я можна на період від 1 року до 10 років.

Кому підійде?

Купити домен GOLD можуть всі бажаючі, хто відносить свою діяльність до ювелірних виробів. Фахівці компанії-реєстратора Regery допоможуть у виборі імені наступними категоріями клієнтів:

  • Фінансовим установам.
  • Професійним оцінювачам.
  • Торговим точкам, які займаються продажем ювелірних виробів.
  • Виробничим ювелірним компаніям.
  • Кожному, хто прагне підкреслити високий рівень послуг, що надаються.

Доменна зона GOLD являє собою відмінне місце для розміщення сайтів компаній, діяльність яких має відношення до ювелірних прикрас. Звертайтеся до менеджерів компанії-реєстратора і отримаєте детальну консультацію з питань вибору і покупки імені в зазначеному розширенні. Купуючи ім'я в цій доменній зоні, ви підкреслюєте статус підприємства, залучаєте більше клієнтів і збільшуєте прибуток.

Donuts Доменна Зона

Доменна зона .GOLD знаходиться під управлінням реєстру Donuts. Це велика компанія під керуванням якої знаходиться більше 300 доменних зон включаючи доменну зону .GOLD.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .GOLD відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .GOLD домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

Багатомовність

Домен в зоні .GOLD може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .GOLD доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.

Загальна Доменна зона

Доменна зона .GOLD є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш [email protected] в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на [email protected] З сервісами Regery це легко і просто!

Швидке супроводження трансферу

Процес перенесення GOLD домену характеризується відсутністю будь-якого ризику і створюється в декілька кліків.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .GOLD, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

.GOLD Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.GOLD' в новий магазин 'new-store.GOLD'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Швидка система DNS

Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.GOLD на новий new-ultra-store.GOLD безкоштовно.

Безкоштовне Блокування .GOLD Домену

Безкоштовне блокування .GOLD домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Декілька Мов

Реєструвати обране ім'я в зоні .GOLD можна рідною або англійською мовою

Інші доменні зони в категорії Мода & Стиль

25.69 $/рік
38.99 $/рік
25.98 $/рік
39.99 $/рік
41.49 $/рік
22.79 $/рік
9.49 $/рік
74.99 $/рік
12.29 $/рік
6.96 $/рік
25.98 $/рік
12.29 $/рік
22.49 $/рік
27.69 $/рік
11.29 $/рік
6.99 $/рік
10.69 $/рік
16.69 $/рік