.gold domains

.GOLD

Зареєструвати домен в .GOLD доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .GOLD

Prices for domains in zone .GOLD

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
79.99 $ 8.99 $/yr
Подовження
 79.99 $/yr
Трансфер
 77.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Gandi.net
Реєстрація
125.09 $/yr

+116.10 $ (+1291%)
Подовження
154.99 $/yr

+75.00 $ (+94%)
 
EuroDNS
Реєстрація
10.47 $/yr

+1.48 $ (+16%)
Подовження
154.93 $/yr

+74.94 $ (+94%)
 
GoDaddy
Реєстрація
9.99 $/yr

+1.00 $ (+11%)
Подовження
149.99 $/yr

+70.00 $ (+88%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
98.00 $/yr

+89.01 $ (+990%)
Подовження
140.00 $/yr

+60.01 $ (+75%)
 
CrazyDomains
Реєстрація
107.19 $/yr

+98.20 $ (+1092%)
Подовження
107.19 $/yr

+27.20 $ (+34%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
95.98 $/yr

+15.99 $ (+20%)
 
Epik
Реєстрація
89.95 $/yr

+80.96 $ (+901%)
Подовження
89.95 $/yr

+9.96 $ (+12%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Довжина Доменного Імені
Довжина доменного імені в .GOLD зоні становить від 1 до 63 букв.
Термін дії
Домен в зоні .GOLD можна купити на термін від одного до десяти років.
.GOLD Доступна для Всіх
Знайдіть доменне ім'я, яке вам потрібно, зареєструйте його і починайте зростання бізнесу в інтернеті. Доменна зона .GOLD доступна всім.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .GOLD може містити інтернаціональні символи і імена.
Правила Продовження
Домен в доменній зоні .GOLD можна продовжити коли завгодно, але до терміну закінчення домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів GOLD. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Безкоштовна Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру.

Реєстрація доменного імені GOLD

Це новий міжнародний домен верхнього рівня, який працює з 2015 року. В його межах залишається багато імен, які привертають увагу. Реєструйте домен GOLD - отримаєте можливість розширити клієнтську аудиторію, привернути більше уваги до пропонованого продукту. Скористайтеся консультацією менеджера компанії Regery і замовте домен у зазначеній зоні.

Переваги доменної зони

Реєстрація домену gold здійснюється миттєво, а його ім'я говорить саме за себе - золото не може бути дешевим. Відвідуючи сайт вашого підприємства, клієнт підсвідомо буде підготовлений до його наповнення. Скупка, колекціонування дорогих речей і коштовностей, банківські послуги, ювелірне виробництво - підкреслити статус діяльності компанії допоможе виразне доменне ім'я.

Реєстрація дозволена приватним особам і компаніям. Домен в зоні GOLD вигідний з тієї причини, що його назва відома і зрозуміло в усьому світі. Розширення допомагає у формуванні аудиторії, підкресленні професійного інтересу. Так як ця доменна зона є інтернаціональною, для складання імені підійдуть символи латиниці, а також інших мов. Інформація про вартість реєстрації, перенесення домену, його продовження або відновлення знаходиться на сайті компанії-реєстратора. Довжина імені може коливатися в межах 2 -128 символів. Зареєструвати доменне ім'я можна на період від 1 року до 10 років.

Кому підійде?

Купити домен GOLD можуть всі бажаючі, хто відносить свою діяльність до ювелірних виробів. Фахівці компанії-реєстратора Regery допоможуть у виборі імені наступними категоріями клієнтів:

  • Фінансовим установам.
  • Професійним оцінювачам.
  • Торговим точкам, які займаються продажем ювелірних виробів.
  • Виробничим ювелірним компаніям.
  • Кожному, хто прагне підкреслити високий рівень послуг, що надаються.

Доменна зона GOLD являє собою відмінне місце для розміщення сайтів компаній, діяльність яких має відношення до ювелірних прикрас. Звертайтеся до менеджерів компанії-реєстратора і отримаєте детальну консультацію з питань вибору і покупки імені в зазначеному розширенні. Купуючи ім'я в цій доменній зоні, ви підкреслюєте статус підприємства, залучаєте більше клієнтів і збільшуєте прибуток.

Відкрита Доменна Зона
GOLD доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.
IDN Підтримка
Доменне ім'я в зоні .GOLD може містити національні літери завдяки підтримці IDN. Підтримка IDN надає можливість реєстрації доменів на різних мовах, список яких визначається кожної конкретної доменної зони. Доменні Імена зберігаються в punicode форматі у вигляді xn--xxxx. Regery сервіси автоматично перетворять доменні імена в читаний формат для полегшення пошуку та реєстрації доменів.
Загальна Доменна зона
Доменна зона .GOLD є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.
Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення
Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.
Безкоштовний Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру
Автоподовження
Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .GOLD, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.
.GOLD Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно
Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.GOLD' в новий магазин 'new-store.GOLD'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.
Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно
Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш [email protected] в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на [email protected]. З сервісами Regery це легко і просто!
Захист від Перенесення .GOLD Домену Безкоштовно
Захист від перенесення .GOLD домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.
Швидке супроводження трансферу
Процес перенесення GOLD домену характеризується відсутністю будь-якого ризику і створюється в декілька кліків.
IDN, Доменні імена будь-якими мовами
Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.
Легкий DNS (ДНС) сервіс
Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.
Швидка Панель Управління
Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління
Якісна Підтримка
Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень
SSL Сертифікати
В даний момент безпеку грає важливу роль в роботі сайтів і для того, щоб сайт працював з безпечного HTTPS протоколу, повинні бути підключені SSL сертифікат. Це може бути безкоштовний SSL сертифікат Comodo на 3 місяці або Let's Encrypt на 3 місяці, а може бути іменитий SSL сертифікат від Thawte до 2 років.

Інші доменні зони в категорії Мода & Стиль

22.49 $/рік
14.69 $/рік
2.69 $/рік
14.99 $/рік
18.99 $/рік
39.69 $/рік
12.69 $/рік
17.99 $/рік
12.69 $/рік
31.99 $/рік
18.99 $/рік
12.69 $/рік
17.99 $/рік
8.99 $/рік
17.99 $/рік
16.69 $/рік
26.99 $/рік
32.99 $/рік
2.29 $/рік
259.99 $/рік