Вижити в Україні
.com domains

.COM

.COM - одна з найпопулярніших доменних зон

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .COM

Ціни на домени в зоні .COM

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
9.49 $ 9.29 $/рік
Подовження
 9.49 $/рік
Трансфер
 9.49 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
GoDaddy
Реєстрація
11.99 $/рік

+2.70 $ (+29%)
Подовження
19.99 $/рік

+10.50 $ (+111%)
 
HostGator
Реєстрація
12.95 $/рік

+3.66 $ (+39%)
Подовження
18.99 $/рік

+9.50 $ (+100%)
 
EuroDNS
Реєстрація
17.07 $/рік

+7.78 $ (+84%)
Подовження
17.07 $/рік

+7.58 $ (+80%)
 
Gandi.net
Реєстрація
16.59 $/рік

+7.30 $ (+79%)
Подовження
16.59 $/рік

+7.10 $ (+75%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
10.00 $/рік

+0.71 $ (+8%)
Подовження
15.00 $/рік

+5.51 $ (+58%)
 
Hostinger
Реєстрація
10.17 $/рік

+0.88 $ (+9%)
Подовження
14.17 $/рік

+4.68 $ (+49%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
13.98 $/рік

+4.49 $ (+47%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .COM можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
.COM Доступна для Всіх
Знайдіть доменне ім'я, яке вам потрібно, зареєструйте його і починайте зростання бізнесу в інтернеті. Доменна зона .COM доступна всім.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .COM може містити інтернаціональні символи і імена.
Легка Реєстрація .COM Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .COM, легко вибрати вільний .COM домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Довжина Домену
Довжина домену в зоні .COM знаходиться в межах від 3 до 63 символів.
Термін дії
Домен в зоні .COM можна купити на термін від одного року до десяти років.
Висока Популярність

Доменна зона .COM вирізняється високою популярністю. Рекомендується мати домен в зоні COM для закріплення позицій веб ресурсу в інформаційному просторі.

Домен .COM з'явився ще в епоху зародження інтернету - в 80-х роках, - і згодом став його своєрідним «символом». Спочатку його використовували виключно в комерційних цілях (com - скорочення від commercial), проте з плином часу сфера реєстрації домена com була істотно розширена. На сьогоднішній день переважна більшість зареєстрованих в світі сайтів мають закінчення com, а їх число становить більше ста мільйонів.

Домен .COM: деякі тонкощі

Природно, популярність домену має і свої мінуси: численність реєстрацій привела до того, що сьогодні не так вже й просто підібрати гарне й оригінальне ім'я, яке не було використано раніше. Однак фактично це єдиний недолік.

Як перевага можна виділити «помітність» в пошукових системах (незалежно від географічного розташування). Крім того, домен .com порівняно недорого коштує; всі його «конкуренти», що мають близький рівень довіри, суттєво дорожче.

Ще один вагомий плюс - універсальність. Домен .com підходить для ресурсу будь-якої спрямованості (це може бути індивідуальний блог, сайт невеликої компанії або величезної корпорації). Лаконічний і знайомий усім, він незмінно викликає у користувачів довіру, а сайт з таким доменом завжди легко запам'ятовується.

Пропозиція доменів .COM в Regery

Фактично реєстрація практично займає мінімум часу: процедура відбувається практично миттєво. Від вас вимагається лише вибрати вільний в зоні com домен, після чого перейти до його оформлення. Наша компанія надає всі можливості в цій сфері і відрізняється від конкурентів безліч переваг, які ми перерахували на даній сторінці.

Особливу увагу приділимо питання цін: вартість домену com порівняно невисока; ми не вимагаємо космічних сум, орієнтуючись на широку аудиторію. Серед інших переваг: простота управління, можливість консультації, висока надійність (домен .com чи потребує похвалах: його переваги відомі всьому світу).

Якщо ви хочете купити домен com, ми будемо раді співпраці! При необхідності ви завжди можете уточнити ваші моменти по телефону, вказаним у відповідному розділі.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .COM відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .COM домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

Підтримка IDN

Доменна зона .COM підтримує стандарт Національних Доменних Імен. Такі доменні імена найчастіше включають розширений набір символів, які з самого початку не підтримувалися базовими стандартами Доменних Імен. Підтримка IDN забезпечує можливість реєстрації доменних імен на різних мовах, список яких визначається для кожної конкретної доменної зони. Національні Доменні Імена в системі DNS представляються у вигляді спеціального коду (punycode). Regery автоматично перетворює доменні імена в необхідний формат для полегшення пошуку та управління продуктами.

Загальна Доменна зона

.COM - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .COM і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш [email protected] в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на [email protected] З сервісами Regery це легко і просто!

Легке Перенесення .COM Домену

Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .COM до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоматичне Продовження

Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .COM. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.

Форвардинг .COM Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .COM домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .COM сайту на новий ресурс.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .COM домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.

Захист від Перенесення .COM Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .COM домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Бізнес & Організації

10.89 $/рік
13.89 $/рік
1.99 $/рік
7.69 $/рік
7.99 $/рік
7.89 $/рік
38.99 $/рік
34.99 $/рік
34.99 $/рік
9.39 $/рік
27.19 $/рік
2.49 $/рік
2199.00 $/рік
14.99 $/рік
30.99 $/рік
39.99 $/рік
16.69 $/рік
16.99 $/рік
76.99 $/рік
21.99 $/рік
26.99 $/рік
16.69 $/рік
22.79 $/рік
23.69 $/рік
72.99 $/рік
17.49 $/рік
36.99 $/рік
15.99 $/рік
22.49 $/рік
17.99 $/рік
14.69 $/рік
33.99 $/рік
11.69 $/рік
33.99 $/рік
12.29 $/рік
23.99 $/рік