Вижити в Україні
.org domains

.ORG

.ORG - для комерційних і некомерційних організацій і open-source проектів

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .ORG

Ціни на домени в зоні .ORG

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
 10.89 $/рік
Подовження
 10.89 $/рік
Трансфер
 10.89 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Epik
Реєстрація
Подовження
35.00 $/рік

+24.11 $ (+221%)
 
GoDaddy
Реєстрація
Подовження
20.99 $/рік

+10.10 $ (+93%)
 
EuroDNS
Реєстрація
20.53 $/рік

+9.64 $ (+89%)
Подовження
20.53 $/рік

+9.64 $ (+89%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
Подовження
20.00 $/рік

+9.11 $ (+84%)
 
HostGator
Реєстрація
12.95 $/рік

+2.06 $ (+19%)
Подовження
18.99 $/рік

+8.10 $ (+74%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
14.98 $/рік

+4.09 $ (+38%)
 
Google Domains
Реєстрація
12.00 $/рік

+1.11 $ (+10%)
Подовження
12.00 $/рік

+1.11 $ (+10%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .ORG в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження ORG домену.
Доступний Кожному
Знайдіть своє ім'я, легко і швидко зареєструйте його і почніть зростання в інформаційному просторі. Дана доменна зона .ORG є глобальною і доступна кожному.
Підтримка IDN
Забезпечується підтримка IDN, що стане ідеальним рішенням для організацій і компаній.
Легка Реєстрація .ORG Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .ORG, легко вибрати вільний .ORG домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Довжина Домену
Розмір .ORG імені домена знаходиться в рамках від 2 до 63 символів.
Термін дії
Домен в зоні .ORG можна купити на термін від одного року до десяти років.
Безмежний Бізнес

Бізнес самого різного роду і розміру вибирає .ORG доменну зону. Будь то магазин по сусідству або міжнародна корпорація.

Як швидко і недорого купити домен .ORG

Сьогодні домен org можуть зареєструвати всі бажаючі. Це ім'я з'явилося в 1985 році і не втратило своєї популярності до цих пір. Його використовують школи, різні організації і навіть приватні особи. У нього є багато переваг. Назву своєї організації при реєстрації імені можна писати рідною мовою. Щоб купити домен org необхідно перевірити чи не використовується обране ім'я в даній зоні будь-ким, і оформити замовлення.

Що ще потрібно знати про домен .ОРГ

Клієнтам, які купили домен в зоні org, буде доступна технологія розширення безпеки для системи доменних імен, DNSSEC. Ця функція надійно захищає відвідувачів сайту від зловмисників, які вирішили перенаправити їх на свій фейковий ресурс. Браузери будуть досконально перевіряти автентичність запитів, і блокувати шахрайські сайти.

Підтримує domen .ORG і технологію автоматичного перетворення імені в необхідний формат при його написанні на одному з підтримуваних мов. В системі DNS воно представлено у вигляді punycode, спеціального коду.

На домен орг ціна встановлена ​​вигідна для клієнтів, доступна для всіх. Його покупка коштує стільки ж скільки і продовження, трансфер. Купити його можна на кілька років або один рік. Клієнтам доступна функція безкоштовної перевірки працездатності сайту з різних країн світу. Устаткування дозволяє емулювати візит відвідувача, детально визначати час відгуку і швидкість завантаження. При перевірці задіюються різні протоколи і методи.

Домени .ORG в Regery

Дуже багато організацій, клієнтів, вирішили купити домен в зоні .ОРГ, тому що впевнені у високій якості послуг в Regery і в швидкої, цілодобової підтримки, вирішенні питань будь-якої складності. Інфраструктура сервісу забезпечує високу ступінь безпеки.

У Regery клієнти отримують широкий набір можливостей роботи з доменами за вигідною ціною. Щоб купити домен в зоні орг і керувати ним немає необхідності навчатися, володіти особливими технічними знаннями, вкладати великі гроші. Переконатися у всіх перевагах сервісу можна після простий і швидкої реєстрації.

Компанія Afilias

Домени в зоні .ORG керуються компанією Afilias. Британська компанія, яка входить в список найбільших операторів доменних зон. В управлінні перебувають такі популярні зони як .AERO, .ASIA, .ME та инші.

Відкрита Доменна Зона

ORG доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

Підтримка IDN

Доменна зона .ORG підтримує стандарт Національних Доменних Імен. Такі доменні імена найчастіше включають розширений набір символів, які з самого початку не підтримувалися базовими стандартами Доменних Імен. Підтримка IDN забезпечує можливість реєстрації доменних імен на різних мовах, список яких визначається для кожної конкретної доменної зони. Національні Доменні Імена в системі DNS представляються у вигляді спеціального коду (punycode). Regery автоматично перетворює доменні імена в необхідний формат для полегшення пошуку та управління продуктами.

Доменна зона Спільного Призначення

Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення

Моніторинг стану вашого доменного імені в зоні .ORG або в іншій доменній зоні, і отримання миттєвих повідомлень.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .ORG на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Швидке супроводження трансферу

Процес перенесення ORG домену характеризується відсутністю будь-якого ризику і створюється в декілька кліків.

Зручна Панель Управління

Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління

Автоподовження

Термін дії домену в зоні .ORG тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .ORG домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.

Безкоштовна Переадресація Домену

Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .ORG на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.ORG, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.ORG, це можливо за допомогою служб Regery.

Проста і швидка система DNS

Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.

Захист від Перенесення .ORG Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .ORG домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

IDN Підтримка

Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Бізнес & Організації

9.29 $/рік
13.89 $/рік
1.99 $/рік
7.69 $/рік
7.99 $/рік
7.89 $/рік
38.99 $/рік
34.99 $/рік
34.99 $/рік
9.39 $/рік
27.19 $/рік
2.49 $/рік
2199.00 $/рік
14.99 $/рік
30.99 $/рік
39.99 $/рік
16.69 $/рік
16.99 $/рік
76.99 $/рік
21.99 $/рік
26.99 $/рік
16.69 $/рік
22.79 $/рік
23.69 $/рік
72.99 $/рік
17.49 $/рік
36.99 $/рік
15.99 $/рік
22.49 $/рік
17.99 $/рік
14.69 $/рік
33.99 $/рік
11.69 $/рік
33.99 $/рік
12.29 $/рік
23.99 $/рік