.market domains

.MARKET

Домен .MARKET для вдалого виходу на ринок інтернет-комерції

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .MARKET

Ціни на домени в зоні .MARKET

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
23.96 $ 22.99 $/рік
Подовження
 23.96 $/рік
Трансфер
 23.96 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
GoDaddy
Реєстрація
41.99 $/рік

+19.00 $ (+83%)
Подовження
41.99 $/рік

+18.03 $ (+75%)
 
Gandi.net
Реєстрація
40.26 $/рік

+17.27 $ (+75%)
Подовження
40.26 $/рік

+16.30 $ (+68%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/рік

+17.01 $ (+74%)
Подовження
40.00 $/рік

+16.04 $ (+67%)
 
Google Domains
Реєстрація
40.00 $/рік

+17.01 $ (+74%)
Подовження
40.00 $/рік

+16.04 $ (+67%)
 
Epik
Реєстрація
34.95 $/рік

+11.96 $ (+52%)
Подовження
34.95 $/рік

+10.99 $ (+46%)
 
EuroDNS
Реєстрація
29.82 $/рік

+6.83 $ (+30%)
Подовження
29.82 $/рік

+5.86 $ (+24%)
 
Namecheap
Реєстрація
26.98 $/рік

+3.99 $ (+17%)
Подовження
28.98 $/рік

+5.02 $ (+21%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .MARKET в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження MARKET домену.
Доменна зона для Всіх
Доменна зона .MARKET не містить обмежень і може використовуватися повсюдно.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .MARKET може містити інтернаціональні символи і імена.
Проста Реєстрація .MARKET Доменного Іменіу
Купити домен в доменній зоні .MARKET просто, реєстрація .MARKET домену і заробіток в мережі Інтернет.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Довжина Доменного Імені
Довжина домену в .MARKET просторі становить від 2 до 63 букв.
Термін дії
Домен в зоні .MARKET можна купити на термін від одного року до десяти років.

Домен MARKET підійде комерційним проектам будь-якої спрямованості. Це відмінне рішення для нових торгових платформ і великих компаній, які вирішили розширити продажу в інтернет середовищі. Тут немає територіальних обмежень, тому найменування можна зареєструвати і використовувати в будь-якій точці світу. Купити домен MARKET можуть як фізичні, так і юридичні особи для особистого використання або корпоративних цілей.

Сфера застосування

Доменна зона актуальна для:

 • Торгових майданчиків різного профілю
 • Фермерських ринків
 • Вуличних ярмарків
 • Фондових брокерів і аналітиків

Обмежень на специфіку товару немає. Через сайт ви зможете продавати електроніку, побутову техніку, одяг і т.д.

Переваги

 • Тематична спрямованість. Домени MARKET підкреслюють зв'язок сайту з комерційною стороною світу. Користувач за найменуванням може визначити тематику і напрямок вашого порталу. Особливо, якщо в найменування ви вкажете, що продаєте. Наприклад, textile.market, craft.market або wholesale.market. Це підвищує конверсію і скорочує кількість відмов.
 • Звучність і запам'ятовуваність. Такий домен привертає увагу користувачів і відповідно збільшує трафік. Він кидається в очі і легко запам'ятовується. Його значення зрозуміло навіть людям, далеким від англійської мови.
 • Вільні місця. Найменування чітко направлено на комерційні проекти, тому конкуренції з боку некомерційних сайтів ви тут не зустрінете. Доменна зона має велику кількість доступних для реєстрації найменувань.

Як зареєструвати domain market

Щоб перейти до створення сайту, потрібно зареєструвати домен. Для цього виконайте такі дії:

 1. Придумайте яскраве і гучне найменування. Відмовтеся від довгих конструкцій, цифр і тире. Важливо щоб користувач міг легко прочитати адресу та запам'ятати його. Чим коротше і яскравіше комбінація, тим легше це зробити. В ідеалі, найменування повинно відображати специфіку вашого бізнесу. Оптимальний розмір імені до 3-х слів. Цифри і тире допустимі, тільки якщо вони несуть смислове або естетичну навантаження. Адекватно складене ім'я підвищить ваші шанси на успішне просування. З ним ви зможете залучити більше активної цільової аудиторії.
 2. Оцініть унікальність обраної комбінації. Для цих цілей розроблені спеціальні сервіси перевірки. Якщо вибране вами найменування вже зайнято, можете звернутися до генератора доменів. Ця програма підбере кілька вільних імен в обраній зоні з урахуванням ваших побажань.
 3. Заповніть анкету і подайте заявку. Додаткових документів для отримання домену не потрібно. До оплати послуги домен залишається доступним для реєстрації іншими користувачами.

Зазвичай реєстрації в доменній зоні market відбувається миттєво. Ви отримаєте доступ до домену після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії.

Donuts Реєстр

Доменна зона .MARKET знаходиться під управлінням Donuts реєстру. Donuts Inc. - американська компанія, яка володіє понад 300 доменними зонами, одна з яких .MARKET. Ці доменні зони мають великий потенціал, всіляко розвиваються і підтримуються реєстром Donuts.

Компанія Regery є реєстратором доменів від Donuts, підтримує величезний список доменних зон, включаючи доменну зону .MARKET.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .MARKET відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .MARKET домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

Підтримка IDN

Доменна зона .MARKET підтримує стандарт Національних Доменних Імен. Такі доменні імена найчастіше включають розширений набір символів, які з самого початку не підтримувалися базовими стандартами Доменних Імен. Підтримка IDN забезпечує можливість реєстрації доменних імен на різних мовах, список яких визначається для кожної конкретної доменної зони. Національні Доменні Імена в системі DNS представляються у вигляді спеціального коду (punycode). Regery автоматично перетворює доменні імена в необхідний формат для полегшення пошуку та управління продуктами.

Загальна Доменна зона

Доменна зона .MARKET є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .MARKET і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш [email protected] в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на [email protected] З сервісами Regery це легко і просто!

Перенесення .MARKET Домену

При перенесенні домену MARKET на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .MARKET, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

Форвардинг .MARKET Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .MARKET домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .MARKET сайту на новий ресурс.

Проста і швидка система DNS

Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.

Безкоштовне Блокування .MARKET Домену

Безкоштовне блокування .MARKET домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Декілька Мов

Реєструвати обране ім'я в зоні .MARKET можна рідною або англійською мовою

Інші доменні зони в категорії Покупки & Роздріб

25.69 $/рік
5.89 $/рік
24.69 $/рік
11.39 $/рік
25.98 $/рік
24.69 $/рік
15.69 $/рік
5.89 $/рік
26.49 $/рік
38.99 $/рік
25.98 $/рік
25.49 $/рік
25.99 $/рік
37.99 $/рік
27.89 $/рік
5.69 $/рік
13.49 $/рік
72.99 $/рік
2.49 $/рік