.sale domains

.SALE

Зареєструвати домен в .SALE доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .SALE

Prices for domains in zone .SALE

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
24.99 $ 8.49 $/yr
Подовження
 24.99 $/yr
Трансфер
 24.49 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
1&1 Ionos
Реєстрація
38.50 $/yr

+30.01 $ (+353%)
Подовження
55.00 $/yr

+30.01 $ (+120%)
 
EuroDNS
Реєстрація
10.28 $/yr

+1.79 $ (+21%)
Подовження
48.84 $/yr

+23.85 $ (+95%)
 
Gandi.net
Реєстрація
44.05 $/yr

+35.56 $ (+419%)
Подовження
46.35 $/yr

+21.36 $ (+85%)
 
GoDaddy
Реєстрація
9.99 $/yr

+1.50 $ (+18%)
Подовження
45.99 $/yr

+21.00 $ (+84%)
 
Epik
Реєстрація
34.95 $/yr

+26.46 $ (+312%)
Подовження
34.95 $/yr

+9.96 $ (+40%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
31.98 $/yr

+6.99 $ (+28%)
 
Google Domains
Реєстрація
30.00 $/yr

+21.51 $ (+253%)
Подовження
30.00 $/yr

+5.01 $ (+20%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

1 domain
5 domains
10 domains
25 domains
50 domains
100 domains
250 domains
500 domains
Розмір Домену
Довжина .SALE домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації SALE домену - 1 рік, максимальний - десять років.
Доменна зона для Всіх
Доменна зона .SALE не містить обмежень і може використовуватися повсюдно.
Національні Імена
Домен в .SALE зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .SALE в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження SALE домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів SALE. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності

Доменна зона SALE

Чи займаєтеся онлайн-розпродажами і хочете купити відповідне доменне ім'я? Компанія Regery продасть домен SALE, налаштує його і забезпечить цілодобовий супровід. Ви потрапили на сайт провідного українського реєстратора доменних імен, послугами якого користуються тисячі вебмайстрів. Пара кліків - і ви входите в найбільшу зону продажів світу.

Кому це потрібно

Для чого може знадобитися доменна зона SALE? Тут сконцентровані розпродажі всіляких товарів і послуг. Часом зустрічаються масштабні проекти, орієнтовані на сезонне зниження цін. Подібними речами займаються:

 • агрегатори;
 • авіакомпанії;
 • туроператори;
 • мережі гіпермаркетів;
 • виробники і постачальники.

На розпродаж виставляються транспортні засоби, нерухомість, побутова техніка, авіаквитки і гарячі тури. Наймасштабніші акції зачіпають колекції одягу і взуття, електроніку та аксесуари. Постачальник, який вирішив заробити на сезонних розпродажах, спочатку намагається купити домен в зоні SALE, потім прикручує до цього імені сайт і запускає масоване просування свого товару.

Пошукові машини краще сприймають ресурси, прописані у відповідному доменному просторі. Ви зможете залучити цільову аудиторію за більш короткий час і досягнете високого рівня довіри у пошукових систем. Інструмент також припаде до смаку організаторам ярмарків і власникам классифайд-сервісів.

Вимоги для реєстрації domain SALE

Зареєструвати SALE-domain може хто завгодно - організація, фірма, фізична особа. Збирати будь-які документи вам не буде потрібно, надавати конфіденційну інформацію - теж. Послугу проксі-сервісу або довіреної особи не надаються, зате ваші WHOIS-дані будуть надійно захищені. Ось ще кілька важливих моментів:

 • термін реєстрації - до десяти років;
 • миттєва покупка;
 • трансфер доменного імені тільки при зміні контактів господаря;
 • наявність пільгового продовження (сорокаденний період);
 • використання реєстру Donuts.

Що стосується інших обмежень, то ви не можете перевищити поріг в 63 символа. Купуючи domain SALE, використовуйте латинські букви, знак тире і арабські цифри. Ставити тире на початку і кінці імені заборонено. Чи не пройдуть конструкції формату www.ab--cd.sale. Прогалини теж під забороною - переконайтеся, що ви випадково не поставили їх в середині назви. Це стандартні технічні вимоги. В іншому - повна демократія.

Нагадуємо, що Regery - найбільш авторитетний реєстратор доменних імен на території України. Відповідне ім'я ви можете підібрати прямо в полі пошуку на цій сторінці. При покупці крім вигідної ціни в якості бонусу ви отримаєте доброзичливу цілодобову техпідтримку, простоту оформлення, інтуїтивно зрозумілу панель управління і автоматичне нагадування для соевременного продовження. Купуйте продукт і користуйтеся нашими додатковими послугами!

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .SALE відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .SALE домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .SALE може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .SALE доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .SALE і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .SALE тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .SALE домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .SALE Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .SALE домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .SALE сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в SALE. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .SALE Доменного Імені
Захист трансферу .SALE доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Перенесення .SALE Домену
При перенесенні домену SALE на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .SALE домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Інші доменні зони в категорії Покупки & Роздріб

11.99 $/рік
11.99 $/рік
8.69 $/рік
11.99 $/рік
11.99 $/рік
15.99 $/рік
11.99 $/рік
8.49 $/рік
15.99 $/рік
8.49 $/рік
11.99 $/рік
8.49 $/рік
8.49 $/рік
26.69 $/рік
10.99 $/рік
36.99 $/рік
1.89 $/рік
43.99 $/рік
13.49 $/рік
72.99 $/рік
2.19 $/рік