.sale domains

.SALE

Зареєструвати домен в .SALE доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .SALE

Prices for domains in zone .SALE

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
26.99 $ 7.99 $/yr
Подовження
 26.99 $/yr
Трансфер
 26.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Gandi.net
Реєстрація
44.05 $/yr

+36.06 $ (+451%)
Подовження
59.99 $/yr

+33.00 $ (+122%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
38.50 $/yr

+30.51 $ (+382%)
Подовження
55.00 $/yr

+28.01 $ (+104%)
 
EuroDNS
Реєстрація
10.28 $/yr

+2.29 $ (+29%)
Подовження
51.44 $/yr

+24.45 $ (+91%)
 
Epik
Реєстрація
34.95 $/yr

+26.96 $ (+337%)
Подовження
34.95 $/yr

+7.96 $ (+29%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
33.98 $/yr

+6.99 $ (+26%)
 
Hostinger
Реєстрація
Подовження
32.99 $/yr

+6.00 $ (+22%)
 
GoDaddy
Реєстрація
9.99 $/yr

+2.00 $ (+25%)
Подовження
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Довжина Доменного Імені
Довжина доменного імені в .SALE зоні становить від 1 до 63 букв.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .SALE доменного імені становить від одного року до десяти років.
Проста Реєстрація .SALE Доменного Іменіу
Купити домен в доменній зоні .SALE просто, реєстрація .SALE домену і заробіток в мережі Інтернет.
Національні Імена
Домен в .SALE зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Правила Продовження
Домен в доменній зоні .SALE можна продовжити коли завгодно, але до терміну закінчення домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів SALE. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Безкоштовна Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру.

Доменна зона SALE

Чи займаєтеся онлайн-розпродажами і хочете купити відповідне доменне ім'я? Компанія Regery продасть домен SALE, налаштує його і забезпечить цілодобовий супровід. Ви потрапили на сайт провідного українського реєстратора доменних імен, послугами якого користуються тисячі вебмайстрів. Пара кліків - і ви входите в найбільшу зону продажів світу.

Кому це потрібно

Для чого може знадобитися доменна зона SALE? Тут сконцентровані розпродажі всіляких товарів і послуг. Часом зустрічаються масштабні проекти, орієнтовані на сезонне зниження цін. Подібними речами займаються:

 • агрегатори;
 • авіакомпанії;
 • туроператори;
 • мережі гіпермаркетів;
 • виробники і постачальники.

На розпродаж виставляються транспортні засоби, нерухомість, побутова техніка, авіаквитки і гарячі тури. Наймасштабніші акції зачіпають колекції одягу і взуття, електроніку та аксесуари. Постачальник, який вирішив заробити на сезонних розпродажах, спочатку намагається купити домен в зоні SALE, потім прикручує до цього імені сайт і запускає масоване просування свого товару.

Пошукові машини краще сприймають ресурси, прописані у відповідному доменному просторі. Ви зможете залучити цільову аудиторію за більш короткий час і досягнете високого рівня довіри у пошукових систем. Інструмент також припаде до смаку організаторам ярмарків і власникам классифайд-сервісів.

Вимоги для реєстрації domain SALE

Зареєструвати SALE-domain може хто завгодно - організація, фірма, фізична особа. Збирати будь-які документи вам не буде потрібно, надавати конфіденційну інформацію - теж. Послугу проксі-сервісу або довіреної особи не надаються, зате ваші WHOIS-дані будуть надійно захищені. Ось ще кілька важливих моментів:

 • термін реєстрації - до десяти років;
 • миттєва покупка;
 • трансфер доменного імені тільки при зміні контактів господаря;
 • наявність пільгового продовження (сорокаденний період);
 • використання реєстру Donuts.

Що стосується інших обмежень, то ви не можете перевищити поріг в 63 символа. Купуючи domain SALE, використовуйте латинські букви, знак тире і арабські цифри. Ставити тире на початку і кінці імені заборонено. Чи не пройдуть конструкції формату www.ab--cd.sale. Прогалини теж під забороною - переконайтеся, що ви випадково не поставили їх в середині назви. Це стандартні технічні вимоги. В іншому - повна демократія.

Нагадуємо, що Regery - найбільш авторитетний реєстратор доменних імен на території України. Відповідне ім'я ви можете підібрати прямо в полі пошуку на цій сторінці. При покупці крім вигідної ціни в якості бонусу ви отримаєте доброзичливу цілодобову техпідтримку, простоту оформлення, інтуїтивно зрозумілу панель управління і автоматичне нагадування для соевременного продовження. Купуйте продукт і користуйтеся нашими додатковими послугами!

Відкрита Доменна Зона
SALE доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.
IDN Підтримка
Доменне ім'я в зоні .SALE може містити національні літери завдяки підтримці IDN. Підтримка IDN надає можливість реєстрації доменів на різних мовах, список яких визначається кожної конкретної доменної зони. Доменні Імена зберігаються в punicode форматі у вигляді xn--xxxx. Regery сервіси автоматично перетворять доменні імена в читаний формат для полегшення пошуку та реєстрації доменів.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення
Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.
Безкоштовний Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .SALE тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .SALE домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
.SALE Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно
Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.SALE' в новий магазин 'new-store.SALE'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.
Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно
Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш [email protected] в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на [email protected]. З сервісами Regery це легко і просто!
Захист від Перенесення .SALE Домену Безкоштовно
Захист від перенесення .SALE домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.
Легке Перенесення .SALE Домену
Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .SALE до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .SALE домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Швидка Панель Управління
Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління
Якісна Підтримка
Компанія Regery надає якісну підтримку клієнтів
SSL Сертифікати
До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Інші доменні зони в категорії Покупки &amp Роздріб

2249.99 $/рік
42.99 $/рік
25.99 $/рік
13.49 $/рік
10.99 $/рік
5.99 $/рік
7.99 $/рік
7.99 $/рік
13.99 $/рік
7.99 $/рік
15.99 $/рік
10.99 $/рік
10.99 $/рік
7.99 $/рік
7.99 $/рік
29.99 $/рік
36.99 $/рік
72.99 $/рік
1.99 $/рік