.sale domains

.SALE

Зареєструвати домен в .SALE доменній зоні

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .SALE

Ціни на домени в зоні .SALE

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
22.99 $ 6.96 $/рік
Подовження
 22.99 $/рік
Трансфер
 22.69 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
1&1 Ionos
Реєстрація
38.50 $/рік

+31.54 $ (+453%)
Подовження
55.00 $/рік

+32.01 $ (+139%)
 
GoDaddy
Реєстрація
9.99 $/рік

+3.03 $ (+44%)
Подовження
45.99 $/рік

+23.00 $ (+100%)
 
Gandi.net
Реєстрація
41.21 $/рік

+34.25 $ (+492%)
Подовження
44.96 $/рік

+21.97 $ (+96%)
 
Epik
Реєстрація
Подовження
34.95 $/рік

+11.96 $ (+52%)
 
EuroDNS
Реєстрація
7.96 $/рік

+1.00 $ (+14%)
Подовження
34.67 $/рік

+11.68 $ (+51%)
 
Google Domains
Реєстрація
30.00 $/рік

+23.04 $ (+331%)
Подовження
30.00 $/рік

+7.01 $ (+30%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
29.98 $/рік

+6.99 $ (+30%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Довжина Домену
Розмір .SALE імені домена знаходиться в рамках від 1 до 63 символів.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .SALE доменного імені становить від одного року до десяти років.
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .SALE можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
Національні Імена
Домен в .SALE зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Легка Реєстрація .SALE Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .SALE, легко вибрати вільний .SALE домен та створити свою присутність в Інтернеті.

Доменна зона SALE

Чи займаєтеся онлайн-розпродажами і хочете купити відповідне доменне ім'я? Компанія Regery продасть домен SALE, налаштує його і забезпечить цілодобовий супровід. Ви потрапили на сайт провідного українського реєстратора доменних імен, послугами якого користуються тисячі вебмайстрів. Пара кліків - і ви входите в найбільшу зону продажів світу.

Кому це потрібно

Для чого може знадобитися доменна зона SALE? Тут сконцентровані розпродажі всіляких товарів і послуг. Часом зустрічаються масштабні проекти, орієнтовані на сезонне зниження цін. Подібними речами займаються:

 • агрегатори;
 • авіакомпанії;
 • туроператори;
 • мережі гіпермаркетів;
 • виробники і постачальники.

На розпродаж виставляються транспортні засоби, нерухомість, побутова техніка, авіаквитки і гарячі тури. Наймасштабніші акції зачіпають колекції одягу і взуття, електроніку та аксесуари. Постачальник, який вирішив заробити на сезонних розпродажах, спочатку намагається купити домен в зоні SALE, потім прикручує до цього імені сайт і запускає масоване просування свого товару.

Пошукові машини краще сприймають ресурси, прописані у відповідному доменному просторі. Ви зможете залучити цільову аудиторію за більш короткий час і досягнете високого рівня довіри у пошукових систем. Інструмент також припаде до смаку організаторам ярмарків і власникам классифайд-сервісів.

Вимоги для реєстрації domain SALE

Зареєструвати SALE-domain може хто завгодно - організація, фірма, фізична особа. Збирати будь-які документи вам не буде потрібно, надавати конфіденційну інформацію - теж. Послугу проксі-сервісу або довіреної особи не надаються, зате ваші WHOIS-дані будуть надійно захищені. Ось ще кілька важливих моментів:

 • термін реєстрації - до десяти років;
 • миттєва покупка;
 • трансфер доменного імені тільки при зміні контактів господаря;
 • наявність пільгового продовження (сорокаденний період);
 • використання реєстру Donuts.

Що стосується інших обмежень, то ви не можете перевищити поріг в 63 символа. Купуючи domain SALE, використовуйте латинські букви, знак тире і арабські цифри. Ставити тире на початку і кінці імені заборонено. Чи не пройдуть конструкції формату www.ab--cd.sale. Прогалини теж під забороною - переконайтеся, що ви випадково не поставили їх в середині назви. Це стандартні технічні вимоги. В іншому - повна демократія.

Нагадуємо, що Regery - найбільш авторитетний реєстратор доменних імен на території України. Відповідне ім'я ви можете підібрати прямо в полі пошуку на цій сторінці. При покупці крім вигідної ціни в якості бонусу ви отримаєте доброзичливу цілодобову техпідтримку, простоту оформлення, інтуїтивно зрозумілу панель управління і автоматичне нагадування для соевременного продовження. Купуйте продукт і користуйтеся нашими додатковими послугами!

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .SALE відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .SALE ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.
Підтримка IDN
Доменна зона .SALE підтримує стандарт Національних Доменних Імен. Такі доменні імена найчастіше включають розширений набір символів, які з самого початку не підтримувалися базовими стандартами Доменних Імен. Підтримка IDN забезпечує можливість реєстрації доменних імен на різних мовах, список яких визначається для кожної конкретної доменної зони. Національні Доменні Імена в системі DNS представляються у вигляді спеціального коду (punycode). Regery автоматично перетворює доменні імена в необхідний формат для полегшення пошуку та управління продуктами.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали & Повідомлення
Моніторинг стану вашого доменного імені в зоні .SALE або в іншій доменній зоні, і отримання миттєвих повідомлень.
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .SALE тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .SALE домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Безкоштовна Переадресація Домену
Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .SALE на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.SALE, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.SALE, це можливо за допомогою служб Regery.
Безкоштовне Перенаправлення Пошти
Перенаправляйте пошту з домену в зоні .SALE на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.
Безкоштовне Блокування .SALE Домену
Безкоштовне блокування .SALE домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.
Легке Перенесення .SALE Домену
Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .SALE до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .SALE домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Легка Панель Управління
Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління
Підтримка 24/7
Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити
SSL Сертифікати
До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Інші доменні зони в категорії Покупки & Роздріб

9.99 $/рік
8.69 $/рік
9.99 $/рік
11.79 $/рік
6.99 $/рік
15.69 $/рік
6.96 $/рік
6.99 $/рік
6.99 $/рік
22.29 $/рік
10.99 $/рік
36.99 $/рік
1.89 $/рік
43.99 $/рік
13.49 $/рік
72.99 $/рік
1.99 $/рік