.at domains

.AT

Зареєструвати домен в .AT доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .AT

Prices for domains in zone .AT

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
9.89 $ 8.99 $/yr
Подовження
 9.89 $/yr
Трансфер
 1.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Epik
Реєстрація
18.96 $/yr

+9.97 $ (+111%)
Подовження
35.00 $/yr

+25.11 $ (+254%)
 
Gandi.net
Реєстрація
25.00 $/yr

+16.01 $ (+178%)
Подовження
27.50 $/yr

+17.61 $ (+178%)
 
EuroDNS
Реєстрація
25.98 $/yr

+16.99 $ (+189%)
Подовження
25.98 $/yr

+16.09 $ (+163%)
 
GoDaddy
Реєстрація
17.99 $/yr

+9.00 $ (+100%)
Подовження
17.99 $/yr

+8.10 $ (+82%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
9.00 $/yr

+0.01 $ (+0%)
Подовження
15.00 $/yr

+5.11 $ (+52%)
 
Dynadot
Реєстрація
13.25 $/yr

+4.26 $ (+47%)
Подовження
13.25 $/yr

+3.36 $ (+34%)
 
Hostinger
Реєстрація
13.17 $/yr

+4.18 $ (+46%)
Подовження
13.17 $/yr

+3.28 $ (+33%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

1 domain
5 domains
10 domains
25 domains
50 domains
100 domains
250 domains
500 domains
Бізнес послуги
Для бізнес послуг рекомендуємо звернути увагу на доменну зону .AT. Домен в цій зоні буде підкреслювати діловий стиль і тематику сайту. Також це позитивно відіб'ється в пошуковій опімізаціі сайту.
Розмір Домену
Довжина .AT домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Терміни Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації домену в зоні .AT - 1 рік, максимальний - 1 рік.
Коротка Доменна зона
Коротка доменна зона AT без обмежень. Доменна зона .AT дозволяє реєструвати доменне ім'я всім бажаючим. Добре підходить для сервісів посилань, коли потрібно з довгого посилання зробити коротке або коли потрібно максимально коротке доменне ім'я, наприклад xyz.AT.
Ця зона AT дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .AT не містить регіональних обмежень - кожен може мати .AT домен.
Національні Імена
Домен в .AT зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Трансфер без Автоподовження
Безкоштовне автоподовження при перенесенні реєстром не надається для AT зони.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів AT. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності

.OR.AT є доменом другого рівня, спеціально створеним для ведення бізнесу на території Австрії. Управління доменною зоною .OR.AT здійснює компанія NIC.AT. Реєстрація імені в доменній зоні .OR.AT вимагає, щоб адреса утримував щонайменше три букви.
Купити доменне ім'я в зоні .OR.AT сьогодні може будь-який користувач або компанія. Домен в зоні .OR.AT допоможе власникам інтернет проектів залучити більшу кількість потенційних клієнтів. Доменне ім'я в зоні .OR.AT підійде як для відомих компаній, так і простих користувачів, які хочуть розвинути діяльність свого проекту.

Зареєструвати адресу в доменній зоні .OR.AT може як простий користувач, так і велика компанія, яка бажає просунути свій продукт або послуги на ринку Австрії. Є можливість реєстрації необмеженої кількості імен другого рівня.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .AT відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .AT домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .AT може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .AT доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Територіальна Доменна зона
.AT це національна доменна зона (ccTLD). Такі доменні зони резервуються державами, островами або штатами. Часто складаються з двох символів, наприклад .UA, .US, .EU, .UK, DE. Також існують gccTLD це коли з одного боку доменна зона відноситься до країни, а з іншого боку вона підходить не тільки до країни. Наприклад доменна зона Колумбії .CO часто використовується різними компаніями по всьому світу.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .AT і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .AT тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .AT домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .AT Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .AT домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .AT сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в AT. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .AT Доменного Імені
Захист трансферу .AT доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .AT Домену
Перенесення домену .AT до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .AT за Вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .AT домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Австрія

9.99 $/рік
9.99 $/рік
25.89 $/рік
34.99 $/рік