.at domains

.AT

Доменна зона .AT - шлях до ринків Австрії і Німеччини

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .AT

Ціни на домени в зоні .AT

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
11.69 $ 10.49 $/рік
Подовження
 11.69 $/рік
Трансфер
 1.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Epik
Реєстрація
18.96 $/рік

+8.47 $ (+81%)
Подовження
35.00 $/рік

+23.31 $ (+199%)
 
EuroDNS
Реєстрація
27.20 $/рік

+16.71 $ (+159%)
Подовження
27.20 $/рік

+15.51 $ (+133%)
 
Gandi.net
Реєстрація
25.00 $/рік

+14.51 $ (+138%)
Подовження
25.00 $/рік

+13.31 $ (+114%)
 
GoDaddy
Реєстрація
17.99 $/рік

+7.50 $ (+71%)
Подовження
17.99 $/рік

+6.30 $ (+54%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
Подовження
15.00 $/рік

+3.31 $ (+28%)
 
Dynadot
Реєстрація
14.99 $/рік

+4.50 $ (+43%)
Подовження
14.99 $/рік

+3.30 $ (+28%)
 
Hostinger
Реєстрація
13.17 $/рік

+2.68 $ (+26%)
Подовження
13.17 $/рік

+1.48 $ (+13%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Доступний Кожному
Знайдіть своє ім'я, легко і швидко зареєструйте його і почніть зростання в інформаційному просторі. Дана доменна зона .AT є глобальною і доступна кожному.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .AT може містити інтернаціональні символи і імена.
Проста Реєстрація .AT Домену
Зареєструвати відповідний домен в .AT зоні, легко купити .AT доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Коротка Зона для Всіх
Для підприємств і приватних осіб. Запустіть цифрове подорож або перейдіть на наступний рівень. Ласкаво просимо на борт з власним .AT доменом.
Довжина Доменного Імені
Довжина доменного імені в .AT зоні становить від 1 до 63 букв.
Терміни Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації домену в зоні .AT - 1 рік, максимальний - 1 рік.
Бізнес напрямок

Бізнес самого різного напрямку і розміру підходить для доменної зони .AT. Будь то магазин по сусідству або міжнародна корпорація.

Домен AT - національний домен Австрії. Він підійде і для тих, хто націлений на німецький ринок або хоче реалізувати комерційний або некомерційний проект. Реєстрація в зоні здійснюється вільно. Ні тематичних або територіальних обмежень. Купити і використовувати домен верхнього рівня AT можуть як фізичні, так і юридичні особи в будь-якій країні світу.

Сфера застосування

В першу чергу найменування актуально для тих, хто безпосередньо пов'язаний з австрійським ринком. Однак такий домен можна зробити частиною найменування, побудованого на особливостях вимови - rybrik.at, mysk.at і ін. Доменна зона AT підійде для:

 • Компаній, що орієнтуються на жителів Австрії;
 • Підприємців, які планують реалізовувати продукцію на німецькому ринку;
 • Інформаційних порталів;
 • Сайтів соціальних організацій;
 • Інформаційних ресурсів;
 • Особистих сайтів і блогів;
 • Туристичних організацій, що займаються діяльністю на території Австрії;
 • Кафе, барів, ресторанів;
 • Служби таксі, велопроката і т.д.

Переваги

 • Широке охоплення аудиторії. Домен відноситься до розряду національних, але, тим не менш, охоплює не тільки населення Австрії. Він активно використовується на всьому німецькому ринку.
 • Лаконічність і запам'ятовуваність - найменування виділяється серед інших доменних імен і легко відтворюється. Це полегшує просування сайту і сприяє підвищенню трафіку.
 • Територіальна приналежність. Якщо ви ведете бізнес в Австрії, то такий домен стане для вас хорошою підмогою. Так жителі країни зможуть зрозуміти, що ви орієнтуєтеся на них.
 • Звучність - лаконічне поєднання після точки відкриває простір для фантазії. Тут можна створити багато креативних найменувань.
 • Багатофункціональність - в доменній зоні можна розмістити портал будь-якої тематики та призначення. Це може бути комерційний або некомерційний проект: онлайн-магазин, сайт компанії або блог.
 • Вільна реєстрація і простий пошук доменного імені. Зона має велику кількість вільних найменувань. Для реєстрації не потрібні додаткові документи і відомості.

Реєстрація AT домену

Для реєстрації в доменній зоні виконайте наступні дії:

 1. Придумайте актуальне найменування для свого домену. Уникайте складних і довгих конструкцій. Не використовуйте більше 3 слів в імені. Також краще відмовитися від цифр і тире, якщо вони не несуть смислового або естетичної навантаження. Ім'я повинно легко читатися і запам'ятовуватися. В ідеалі воно повинно бути пов'язано з вашою діяльністю і підкреслювати специфіку бренду або товару.
 2. Перевірте найменування на унікальність. У цьому вам допоможуть спеціальні сервіси перевірки. Також ви можете скористатися генератором доменів, якщо у вас виникнуть труднощі з вибором імені або його унікальністю. Сервіс підбере для вас унікальні найменування з урахуванням ваших побажань.
 3. Подайте заявку на придбання домену. Внесіть свої контактні дані в анкету і купуйте додатковий. Поки домен не сплачено, він залишається відкритим для інших користувачів. Додаткові документи для реєстрації не потрібні.

Ви можете зареєструвати будь-яку кількість доменних імен другого рівня. Перевірити вільний відповідний домен .AT можна в поле пошуку на будь-якій сторінці сайту.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .AT відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .AT домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

IDN Підтримка

Доменне ім'я в зоні .AT може містити національні літери завдяки підтримці IDN. Підтримка IDN надає можливість реєстрації доменів на різних мовах, список яких визначається кожної конкретної доменної зони. Доменні Імена зберігаються в punicode форматі у вигляді xn--xxxx. Regery сервіси автоматично перетворять доменні імена в читаний формат для полегшення пошуку та реєстрації доменів.

Доменна зона Країни

Доменна зона .AT - це ccTLD (доменна зона країни). ccTLD це доменні зони, зарезервовані країнами, штатами або областями. Національні зони зазвичай двох-символьні. Наприклад, .RU, .US, .UK. Існують також ccTLD, які використовуються, як доменні зони для брендів (gccTLD). Приклад такого домену - домен Чорногорії .ME, який пропонується для будь-яких сайтів і блогів, наприклад maps.me

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .AT і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в AT. домені. Чому ні?

Швидке Перенесення .AT Домену

Перенесення домену .AT до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .AT за Вас безкоштовно.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоматичне Продовження

Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .AT. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.

.AT Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.AT' в новий магазин 'new-store.AT'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .AT домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.

Захист від Перенесення .AT Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .AT домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Австрія

10.69 $/рік
10.69 $/рік
25.89 $/рік
31.89 $/рік