.chernigov.ua domains

.CHERNIGOV.UA

Зареєструвати домен в .CHERNIGOV.UA доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .CHERNIGOV.UA

Prices for domains in zone .CHERNIGOV.UA

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
8.49 $ 7.99 $/yr
Подовження
 8.49 $/yr
Трансфер
 7.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
AtakDomain
Реєстрація
5000.00 $/yr

+4992.01 $ (+62478%)
Подовження
5000.00 $/yr

+4991.51 $ (+58793%)
 
HostPro
Реєстрація
12.85 $/yr

+4.86 $ (+61%)
Подовження
12.85 $/yr

+4.36 $ (+51%)
 
Imena.ua
Реєстрація
12.17 $/yr

+4.18 $ (+52%)
Подовження
12.17 $/yr

+3.68 $ (+43%)
 
Nic.ua
Реєстрація
9.90 $/yr

+1.91 $ (+24%)
Подовження
9.90 $/yr

+1.41 $ (+17%)
 
Regtons
Реєстрація
9.45 $/yr

+1.46 $ (+18%)
Подовження
9.45 $/yr

+0.96 $ (+11%)
 
Subreg
Реєстрація
9.45 $/yr

+1.46 $ (+18%)
Подовження
9.45 $/yr

+0.96 $ (+11%)
 
Hostiq
Реєстрація
13.00 $/yr

+5.01 $ (+63%)
Подовження
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

1 domain
5 domains
10 domains
25 domains
50 domains
100 domains
250 domains
500 domains
Розмір Домену
Довжина .CHERNIGOV.UA домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Реєстраційний Період
Реєстраційний період .CHERNIGOV.UA доменного імені становить від одного до десяти років.
Проста Реєстрація .CHERNIGOV.UA Домену
Зареєструвати відповідний домен в .CHERNIGOV.UA зоні, легко купити .CHERNIGOV.UA доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Національні Імена
Домен в .CHERNIGOV.UA зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .CHERNIGOV.UA в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження CHERNIGOV.UA домену.
DNSSEC не підтримується
Regery не підтримує DNSSEC для доменів CHERNIGOV.UA. Неможливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .CHERNIGOV.UA. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .CHERNIGOV.UA одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .CHERNIGOV.UA введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .CHERNIGOV.UA відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .CHERNIGOV.UA домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .CHERNIGOV.UA може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .CHERNIGOV.UA доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Територіальна Доменна зона
.CHERNIGOV.UA це національна доменна зона (ccTLD). Такі доменні зони резервуються державами, островами або штатами. Часто складаються з двох символів, наприклад .UA, .US, .EU, .UK, DE. Також існують gccTLD це коли з одного боку доменна зона відноситься до країни, а з іншого боку вона підходить не тільки до країни. Наприклад доменна зона Колумбії .CO часто використовується різними компаніями по всьому світу.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .CHERNIGOV.UA і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .CHERNIGOV.UA тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .CHERNIGOV.UA домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .CHERNIGOV.UA Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .CHERNIGOV.UA домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .CHERNIGOV.UA сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в CHERNIGOV.UA. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .CHERNIGOV.UA Доменного Імені
Захист трансферу .CHERNIGOV.UA доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Простий Трансфер .CHERNIGOV.UA Домену
Трансфер .CHERNIGOV.UA домену до сервісів Regery, це простий і безпечний процес. При перенесенні домену продовження на один рік безкоштовно (залежить від правил зони). Також, ми можемо здійснити процес перенесення вашого .CHERNIGOV.UA домену за Вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .CHERNIGOV.UA домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

Інші доменні зони в категорії Україна

32.99 $/рік
7.49 $/рік
5.99 $/рік
5.99 $/рік
5.99 $/рік
6.99 $/рік
8.99 $/рік
6.69 $/рік
7.99 $/рік
6.99 $/рік
4.89 $/рік
5.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
0.99 $/рік
7.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
7.69 $/рік
4.99 $/рік
7.99 $/рік
3.69 $/рік
6.69 $/рік
4.99 $/рік
4.99 $/рік
6.69 $/рік
5.49 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік