.agency domains

.AGENCY

Зареєструвати домен в .AGENCY доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .AGENCY

Prices for domains in zone .AGENCY

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
19.49 $ 7.29 $/yr
Подовження
 19.49 $/yr
Трансфер
 18.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Gandi.net
Реєстрація
Подовження
39.99 $/yr

+20.50 $ (+105%)
 
EuroDNS
Реєстрація
Подовження
39.38 $/yr

+19.89 $ (+102%)
 
GoDaddy
Реєстрація
Подовження
35.99 $/yr

+16.50 $ (+85%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
20.40 $/yr

+13.11 $ (+180%)
Подовження
34.00 $/yr

+14.51 $ (+74%)
 
Epik
Реєстрація
24.95 $/yr

+17.66 $ (+242%)
Подовження
24.95 $/yr

+5.46 $ (+28%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
24.48 $/yr

+4.99 $ (+26%)
 
Google Domains
Реєстрація
20.00 $/yr

+12.71 $ (+174%)
Подовження
20.00 $/yr

+0.51 $ (+3%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Категорія Послуг
AGENCY домен буде вказувати відвідувачам сайту на сферу діяльності власника домену, що в свою чергу може підвищити якість аудиторії. Компаніям, зайнятим у сфері маркетингу рекомендується також мати домен в цій зоні.
Розмір Домену
Довжина .AGENCY домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Реєстраційний Період
Реєстраційний період .AGENCY доменного імені становить від одного до десяти років.
Ця зона AGENCY дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .AGENCY не містить регіональних обмежень - кожен може мати .AGENCY домен.
Національні Імена
Домен в .AGENCY зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .AGENCY в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження AGENCY домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів AGENCY. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.

Доменна зона .AGENCY істотно виділить Вас і Вашу команду, як компанію, яка виходить за рамки звичок і умовностей. Вас легко запам'ятають і завжди дізнаються ваші клієнти.

.AGENCY допоможе вибудувати бренд для рекламників, маркетологів, PR компаній, дизайнерів, талановитих рекрутерів і тур-агенств.

.AGENCY - одне з сотень висококласних доменних імен, які пропонує Regery. З нашою допомогою ви зможете грамотно позиціонувати ваш бізнес, організацію і створити присутність в цифровому світі.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .AGENCY відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .AGENCY домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .AGENCY може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .AGENCY доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .AGENCY і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .AGENCY тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .AGENCY домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .AGENCY Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .AGENCY домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .AGENCY сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в AGENCY. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .AGENCY Доменного Імені
Захист трансферу .AGENCY доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Простий Трансфер .AGENCY Домену
Трансфер .AGENCY домену до сервісів Regery, це простий і безпечний процес. При перенесенні домену продовження на один рік безкоштовно (залежить від правил зони). Також, ми можемо здійснити процес перенесення вашого .AGENCY домену за Вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .AGENCY домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

Інші доменні зони в категорії Маркетинг & Комунікації

14.99 $/рік
12.69 $/рік
7.49 $/рік
10.99 $/рік
449.99 $/рік
10.99 $/рік
43.99 $/рік