.news domains

.NEWS

Зареєструвати домен в .NEWS доменній зоні

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .NEWS

Ціни на домени в зоні .NEWS

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
21.69 $ 7.99 $/рік
Подовження
 21.69 $/рік
Трансфер
 20.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
1&1 Ionos
Реєстрація
24.00 $/рік

+16.01 $ (+200%)
Подовження
40.00 $/рік

+18.31 $ (+84%)
 
GoDaddy
Реєстрація
11.99 $/рік

+4.00 $ (+50%)
Подовження
39.99 $/рік

+18.30 $ (+84%)
 
Epik
Реєстрація
Подовження
34.95 $/рік

+13.26 $ (+61%)
 
Gandi.net
Реєстрація
9.99 $/рік

+2.00 $ (+25%)
Подовження
33.61 $/рік

+11.92 $ (+55%)
 
EuroDNS
Реєстрація
8.10 $/рік

+0.11 $ (+1%)
Подовження
32.06 $/рік

+10.37 $ (+48%)
 
Google Domains
Реєстрація
30.00 $/рік

+22.01 $ (+275%)
Подовження
30.00 $/рік

+8.31 $ (+38%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
27.98 $/рік

+6.29 $ (+29%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Прибуток ІТ-послуг
Комунікації і інформаційні технології - це зростаючий ринок, який незабаром досягне глобальних доходів в розмірі 3 млрд. долларів
Розмір Домену
Довжина .NEWS домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .NEWS можна купити на термін від одного року до десяти років.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .NEWS в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження NEWS домену.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .NEWS може містити інтернаціональні символи і імена.
Проста Реєстрація .NEWS Домену
Зареєструвати відповідний домен в .NEWS зоні, легко купити .NEWS доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.

.NEWS - загальний домен верхнього рівня, який допоможе виділити вас в індустрії ЗМІ. .NEWS, який пропонує Regery, допоможе вибудувати онлайн присутність вашого бізнесу в Internet. Даний TLD допоможе бізнесу, організаціям і окремим підприємцям розширити межі свого впливу.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .NEWS відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .NEWS домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .NEWS може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .NEWS доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Загальна Доменна зона
Доменна зона .NEWS є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .NEWS і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .NEWS, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.
Форвардинг .NEWS Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .NEWS домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .NEWS сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в NEWS. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .NEWS Доменного Імені
Захист трансферу .NEWS доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .NEWS Домену
Перенесення домену .NEWS до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .NEWS за Вас безкоштовно.
IDN, Доменні імена будь-якими мовами
Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.
Легкий DNS (ДНС) сервіс
Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Новини & Інформація

3.69 $/рік
9.69 $/рік
6.96 $/рік
39.69 $/рік
9.49 $/рік
6.96 $/рік
5.39 $/рік
3.69 $/рік
4.69 $/рік
52.99 $/рік
29.99 $/рік
916.99 $/рік
29.99 $/рік
20.99 $/рік
4.69 $/рік
1039.99 $/рік
9.09 $/рік