.directory domains

.DIRECTORY

Зареєструвати домен в .DIRECTORY доменній зоні

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .DIRECTORY

Ціни на домени в зоні .DIRECTORY

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
15.96 $ 4.69 $/рік
Подовження
 15.96 $/рік
Трансфер
 15.69 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
1&1 Ionos
Реєстрація
21.00 $/рік

+16.31 $ (+348%)
Подовження
30.00 $/рік

+14.04 $ (+88%)
 
GoDaddy
Реєстрація
4.99 $/рік

+0.30 $ (+6%)
Подовження
29.99 $/рік

+14.03 $ (+88%)
 
Gandi.net
Реєстрація
26.96 $/рік

+22.27 $ (+475%)
Подовження
29.66 $/рік

+13.70 $ (+86%)
 
Epik
Реєстрація
Подовження
21.80 $/рік

+5.84 $ (+37%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
20.98 $/рік

+5.02 $ (+31%)
 
Google Domains
Реєстрація
20.00 $/рік

+15.31 $ (+326%)
Подовження
20.00 $/рік

+4.04 $ (+25%)
 
Dynadot
Реєстрація
Подовження
18.99 $/рік

+3.03 $ (+19%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Розмір Домену
Розмір .DIRECTORY домену повинен бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації DIRECTORY домену - 1 рік, максимальний - десять років.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .DIRECTORY в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження DIRECTORY домену.
Підтримка IDN
Забезпечується підтримка IDN, що стане ідеальним рішенням для організацій і компаній.
Ця зона DIRECTORY дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .DIRECTORY не містить регіональних обмежень - кожен може мати .DIRECTORY домен.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .DIRECTORY. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .DIRECTORY одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .DIRECTORY введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .DIRECTORY відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .DIRECTORY домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .DIRECTORY може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .DIRECTORY доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Міжнародна Доменна зона
В рамках міжнародної пошукової видачі відзначається пріоритетність, що робить доменну зону .DIRECTORY вигідним вкладенням коштів.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .DIRECTORY і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоматичне Продовження
Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .DIRECTORY. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.
Форвардинг .DIRECTORY Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .DIRECTORY домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .DIRECTORY сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в DIRECTORY. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .DIRECTORY Доменного Імені
Захист трансферу .DIRECTORY доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Перенесення .DIRECTORY Домену
При перенесенні домену DIRECTORY на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.
Декілька Мов
Реєструвати обране ім'я в зоні .DIRECTORY можна рідною або англійською мовою
Швидка система DNS
Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.DIRECTORY на новий new-ultra-store.DIRECTORY безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Інші доменні зони в категорії Новини & Інформація

3.69 $/рік
9.69 $/рік
6.96 $/рік
36.99 $/рік
9.49 $/рік
6.96 $/рік
7.99 $/рік
5.39 $/рік
3.69 $/рік
4.69 $/рік
52.99 $/рік
29.99 $/рік
916.99 $/рік
29.99 $/рік
20.99 $/рік
4.69 $/рік
1039.99 $/рік
9.09 $/рік