.capital domains

.CAPITAL

.CAPITAL - ідеальна доменна зона для фінансових сайтів

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .CAPITAL

Ціни на домени в зоні .CAPITAL

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
39.99 $ 12.29 $/рік
Подовження
 39.99 $/рік
Трансфер
 39.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
1&1 Ionos
Реєстрація
70.00 $/рік

+57.71 $ (+470%)
Подовження
70.00 $/рік

+30.01 $ (+75%)
 
GoDaddy
Реєстрація
19.99 $/рік

+7.70 $ (+63%)
Подовження
69.99 $/рік

+30.00 $ (+75%)
 
Gandi.net
Реєстрація
67.83 $/рік

+55.54 $ (+452%)
Подовження
67.83 $/рік

+27.84 $ (+70%)
 
Google Domains
Реєстрація
50.00 $/рік

+37.71 $ (+307%)
Подовження
50.00 $/рік

+10.01 $ (+25%)
 
EuroDNS
Реєстрація
19.37 $/рік

+7.08 $ (+58%)
Подовження
48.94 $/рік

+8.95 $ (+22%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
45.98 $/рік

+5.99 $ (+15%)
 
Dynadot
Реєстрація
Подовження
42.99 $/рік

+3.00 $ (+8%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .CAPITAL можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
.CAPITAL Доступна для Всіх
Знайдіть доменне ім'я, яке вам потрібно, зареєструйте його і починайте зростання бізнесу в інтернеті. Доменна зона .CAPITAL доступна всім.
Національні Символи
Доменна зона .CAPITAL підтримує національні символи в імені домена завдяки підтримці цієї зоною стандарту IDN.
Легка Реєстрація .CAPITAL Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .CAPITAL, легко вибрати вільний .CAPITAL домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.
Довжина Домену
Розмір .CAPITAL імені домена знаходиться в рамках від 1 до 63 символів.
Термін дії
Домен в зоні .CAPITAL можна купити на термін від одного року до десяти років.

Домен CAPITAL

Домен capital - відмінне рішення для тих, хто працює з фінансами і не тільки. У найменування немає територіальних обмежень - зареєструвати і використовувати його можна з будь-якої точки світу. Купити домен CAPITAL можуть фізичні та юридичні особи для особистого або корпоративного використання.

Сфера застосування

Доменна зона адаптована під ресурси, що спеціалізуються на фінансових операціях. Найменування підійде:

 • Фізичним або юридичним особам, які надають фінансові послуги;
 • Менеджерам приватних активів;
 • Інвестиційним фондам;
 • Кредитним організаціям;
 • Іпотечною компаніям і т.д.

Однак слово «capital» прочитується не тільки як «капітал», а й як «столиця» в перекладі з англійської мови. Це відкриває додаткові можливості для тематичного охоплення. Під таким найменуванням можна зареєструвати сайт комерційної компанії, що знаходиться в столиці. Це може бути ресурс головного офісу або основний портал.

Переваги

 • Тематична визначеність. Сфера застосування domain capital строго визначена. З таким найменуванням ви зможете виділитися в світі фінансів і залучити нових відвідувачів. Визначеність підвищує конверсію.
 • Звучність. Найменування відрізняється лаконічністю і яскравістю. Його легко запам'ятати і відтворити. Це полегшує просування сайту і сприяє підвищенню трафіку.
 • Низька конкуренція. Доменна зона CAPITAL з'явилася порівняно недавно, тому тут залишилося ще багато вільних і відомих імен. До того ж тематичні домени завжди мають локальний попит.

Як зареєструвати домен в зоні CAPITAL

Щоб створити сайт в обраній доменній зоні, виконайте наступні дії:

 1. Придумайте назву для майбутнього сайту. Воно повинно бути лаконічним і ємним. Якщо воно буде перегукуватися зі словом «капітал», то успіх гарантований. Уникайте довгих слів і виразів. Комбінація не повинна складатися більш ніж з трьох слів. Відмовтеся від тире і цифр, якщо вони не несуть смислового або естетичної цінності. Якщо у вас виникнуть складності з підбором імені, то можете скористатися онлайн-сервісом з підбору. Він називається генератор доменів.
 2. Перевірте обрану комбінацію на унікальність. Для цих цілей також передбачений спеціальний сервіс перевірки. Якщо ім'я вільне, то ви можете купити його.
 3. Заповніть анкету та надішліть її на розгляд. Внесіть грошові кошти. Поки домен не сплачено, він залишається відкритим для інших користувачів.

Найменування реєструються після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії. Результати обробки запиту з'являться у вас на екрані через кілька хвилин.

Donuts Доменна Зона

Доменна зона .CAPITAL знаходиться під управлінням реєстру Donuts. Це велика компанія під керуванням якої знаходиться більше 300 доменних зон включаючи доменну зону .CAPITAL.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .CAPITAL відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .CAPITAL домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

Багатомовність

Домен в зоні .CAPITAL може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .CAPITAL доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.

Доменна зона Спільного Призначення

Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.

Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в CAPITAL. домені. Чому ні?

Перенесення .CAPITAL Домену

При перенесенні домену CAPITAL на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Термін дії домену в зоні .CAPITAL тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .CAPITAL домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.

.CAPITAL Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.CAPITAL' в новий магазин 'new-store.CAPITAL'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Швидка система DNS

Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.CAPITAL на новий new-ultra-store.CAPITAL безкоштовно.

Захист Трансферу .CAPITAL Доменного Імені

Захист трансферу .CAPITAL доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

В даний момент безпеку грає важливу роль в роботі сайтів і для того, щоб сайт працював з безпечного HTTPS протоколу, повинні бути підключені SSL сертифікат. Це може бути безкоштовний SSL сертифікат Comodo на 3 місяці або Let's Encrypt на 3 місяці, а може бути іменитий SSL сертифікат від Thawte до 2 років.

IDN Підтримка

Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Фінанси

12.29 $/рік
12.29 $/рік
7.69 $/рік
6.96 $/рік
12.29 $/рік
12.29 $/рік
38.99 $/рік
39.99 $/рік
12.29 $/рік
12.29 $/рік
6.96 $/рік
9.49 $/рік
24.69 $/рік
13.69 $/рік
749.99 $/рік
4.69 $/рік
22.49 $/рік
36.69 $/рік
769.99 $/рік
4.69 $/рік
1989.99 $/рік
4.69 $/рік
13.99 $/рік
23.99 $/рік