.capital domains

.CAPITAL

Зареєструвати домен в .CAPITAL доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .CAPITAL

Prices for domains in zone .CAPITAL

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
48.99 $ 10.99 $/yr
Подовження
 48.99 $/yr
Трансфер
 48.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Gandi.net
Реєстрація
72.58 $/yr

+61.59 $ (+560%)
Подовження
99.99 $/yr

+51.00 $ (+104%)
 
EuroDNS
Реєстрація
15.59 $/yr

+4.60 $ (+42%)
Подовження
93.58 $/yr

+44.59 $ (+91%)
 
GoDaddy
Реєстрація
14.99 $/yr

+4.00 $ (+36%)
Подовження
91.99 $/yr

+43.00 $ (+88%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
53.20 $/yr

+42.21 $ (+384%)
Подовження
76.00 $/yr

+27.01 $ (+55%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
59.98 $/yr

+10.99 $ (+22%)
 
Epik
Реєстрація
51.95 $/yr

+40.96 $ (+373%)
Подовження
51.95 $/yr

+2.96 $ (+6%)
 
Hostinger
Реєстрація
Подовження
49.99 $/yr

+1.00 $ (+2%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Довжина Доменного Імені
Довжина доменного імені в .CAPITAL зоні становить від 1 до 63 букв.
Термін дії
Домен в зоні .CAPITAL можна купити на термін від одного року до десяти років.
Відкрита Доменна Зона
Домен в зоні .CAPITAL може бути зареєстрований ким завгодно, фізичною особою або корпорацією.
Національні Імена
Домен в .CAPITAL зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Правила Продовження
Домен в доменній зоні .CAPITAL можна продовжити коли завгодно, але до терміну закінчення домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів CAPITAL. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Безкоштовна Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру.

Домен CAPITAL

Домен capital - відмінне рішення для тих, хто працює з фінансами і не тільки. У найменування немає територіальних обмежень - зареєструвати і використовувати його можна з будь-якої точки світу. Купити домен CAPITAL можуть фізичні та юридичні особи для особистого або корпоративного використання.

Сфера застосування

Доменна зона адаптована під ресурси, що спеціалізуються на фінансових операціях. Найменування підійде:

 • Фізичним або юридичним особам, які надають фінансові послуги;
 • Менеджерам приватних активів;
 • Інвестиційним фондам;
 • Кредитним організаціям;
 • Іпотечною компаніям і т.д.

Однак слово «capital» прочитується не тільки як «капітал», а й як «столиця» в перекладі з англійської мови. Це відкриває додаткові можливості для тематичного охоплення. Під таким найменуванням можна зареєструвати сайт комерційної компанії, що знаходиться в столиці. Це може бути ресурс головного офісу або основний портал.

Переваги

 • Тематична визначеність. Сфера застосування domain capital строго визначена. З таким найменуванням ви зможете виділитися в світі фінансів і залучити нових відвідувачів. Визначеність підвищує конверсію.
 • Звучність. Найменування відрізняється лаконічністю і яскравістю. Його легко запам'ятати і відтворити. Це полегшує просування сайту і сприяє підвищенню трафіку.
 • Низька конкуренція. Доменна зона CAPITAL з'явилася порівняно недавно, тому тут залишилося ще багато вільних і відомих імен. До того ж тематичні домени завжди мають локальний попит.

Як зареєструвати домен в зоні CAPITAL

Щоб створити сайт в обраній доменній зоні, виконайте наступні дії:

 1. Придумайте назву для майбутнього сайту. Воно повинно бути лаконічним і ємним. Якщо воно буде перегукуватися зі словом «капітал», то успіх гарантований. Уникайте довгих слів і виразів. Комбінація не повинна складатися більш ніж з трьох слів. Відмовтеся від тире і цифр, якщо вони не несуть смислового або естетичної цінності. Якщо у вас виникнуть складності з підбором імені, то можете скористатися онлайн-сервісом з підбору. Він називається генератор доменів.
 2. Перевірте обрану комбінацію на унікальність. Для цих цілей також передбачений спеціальний сервіс перевірки. Якщо ім'я вільне, то ви можете купити його.
 3. Заповніть анкету та надішліть її на розгляд. Внесіть грошові кошти. Поки домен не сплачено, він залишається відкритим для інших користувачів.

Найменування реєструються після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії. Результати обробки запиту з'являться у вас на екрані через кілька хвилин.

Відкрита Доменна Зона
CAPITAL доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.
IDN Підтримка
Доменне ім'я в зоні .CAPITAL може містити національні літери завдяки підтримці IDN. Підтримка IDN надає можливість реєстрації доменів на різних мовах, список яких визначається кожної конкретної доменної зони. Доменні Імена зберігаються в punicode форматі у вигляді xn--xxxx. Regery сервіси автоматично перетворять доменні імена в читаний формат для полегшення пошуку та реєстрації доменів.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення
Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.
Безкоштовний Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .CAPITAL тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .CAPITAL домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
.CAPITAL Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно
Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.CAPITAL' в новий магазин 'new-store.CAPITAL'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.
Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно
Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш [email protected] в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на [email protected]. З сервісами Regery це легко і просто!
Захист від Перенесення .CAPITAL Домену Безкоштовно
Захист від перенесення .CAPITAL домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.
Швидке Перенесення .CAPITAL Домену
Перенесення домену .CAPITAL до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .CAPITAL за Вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .CAPITAL домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Швидка Панель Управління
Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління
Якісна Підтримка
Компанія Regery надає якісну підтримку клієнтів
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Фінанси

5.69 $/рік
13.99 $/рік
13.99 $/рік
13.99 $/рік
8.99 $/рік
7.99 $/рік
10.99 $/рік
13.99 $/рік
13.99 $/рік
43.99 $/рік
13.99 $/рік
13.99 $/рік
10.99 $/рік
7.99 $/рік
10.99 $/рік
8.99 $/рік
10.99 $/рік
13.99 $/рік
5.99 $/рік
739.99 $/рік
5.89 $/рік
13.99 $/рік
724.99 $/рік
1989.99 $/рік
8.99 $/рік