.rocks domains

.ROCKS

.ROCKS - доменна зона для музичних сайтів, геології, альпінізму

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .ROCKS

Ціни на домени в зоні .ROCKS

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
11.49 $ 4.89 $/рік
Подовження
 11.49 $/рік
Трансфер
 11.49 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Epik
Реєстрація
Подовження
34.95 $/рік

+23.46 $ (+204%)
 
EuroDNS
Реєстрація
5.72 $/рік

+0.83 $ (+17%)
Подовження
29.99 $/рік

+18.50 $ (+161%)
 
GoDaddy
Реєстрація
19.99 $/рік

+15.10 $ (+309%)
Подовження
19.99 $/рік

+8.50 $ (+74%)
 
Gandi.net
Реєстрація
16.30 $/рік

+11.41 $ (+233%)
Подовження
16.30 $/рік

+4.81 $ (+42%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
15.00 $/рік

+10.11 $ (+207%)
Подовження
15.00 $/рік

+3.51 $ (+31%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
14.48 $/рік

+2.99 $ (+26%)
 
Google Domains
Реєстрація
13.00 $/рік

+8.11 $ (+166%)
Подовження
13.00 $/рік

+1.51 $ (+13%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .ROCKS можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
.ROCKS Доступна для Всіх
Знайдіть доменне ім'я, яке вам потрібно, зареєструйте його і починайте зростання бізнесу в інтернеті. Доменна зона .ROCKS доступна всім.
Підтримка IDN
Забезпечується підтримка IDN, що стане ідеальним рішенням для організацій і компаній.
Проста Реєстрація .ROCKS Доменного Іменіу
Купити домен в доменній зоні .ROCKS просто, реєстрація .ROCKS домену і заробіток в мережі Інтернет.
Безкоштовна Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру.
Довжина Домену
Довжина домену в зоні .ROCKS знаходиться в межах від 1 до 63 символів.
Термін дії
Домен в зоні .ROCKS можна купити на термін від одного до десяти років.

Домен ROCKS відрізняється великим тематичним охопленням. Тут можуть розміститися музичні сайти, креативні стартапи, ресурси, пов'язані з геологією і багато іншого. Доменна зона позиціонується як альтернатива універсальним, таким як COM або BIZ. Купити найменування можна для особистого використання або корпоративних цілей.

Сфера застосування

Домени ROCKS не мають чіткої тематичної прив'язки, тому можуть використовуватися для різних цілей. Найменування підійде:

 • Креативним стартапам, які позиціонують себе і свою діяльність як щось круте. Слово «rocks» в поєднанні з іншими словами вказує на вищу оцінку предмета або виду діяльності. Наприклад, football.rocks art.rocks і т.д.
 • Рок-музикантам і людям, пов'язаним з музикою: продюсерам, власникам магазинів музичного обладнання або пластинок, виробникам рок-атрибутики.
 • Геологам і майстрам по роботі з каменем. Слово «rocks» має третє значення - «камені». Таке тлумачення підходить і для ювелірів, магазинів ювелірних прикрас.
 • Альпіністам і екстремалам. Четверте значення слова «rocks» - скелі, гори. Підійде для створення особистих блогів, а також для тематичних ресурсів, сайтів магазинів супутньої атрибутики, майданчиків, що займаються навчанням альпінізму.

Переваги

 • Тематичне розмаїття. Так як зона ROCKS не має чіткої прив'язки до конкретної сфери, то тут можна реєструвати сайти будь-якого змісту.
 • Звучність. Ім'я кидається в очі і запам'ятовується. Його легко вивчити і відтворити. Якщо воно до того ж пов'язане з напрямком вашої діяльності, то принесе підвищений трафік і мінімізує кількість відмов.
 • Великий вибір доступних найменувань. Доменна зона мало освоєна в порівнянні з універсальними. Тут не так складно знайти гарне звучне ім'я.

Як зареєструвати домен ROCKS

 1. Придумайте ім'я для майбутнього ресурсу. Воно повинно бути коротким і ємним. Уникайте довгих слів і виразів. Використовувати найменування, що складаються більш ніж з трьох слів небажано. Від цифр і дефіса також краще відмовитися. Вони ускладнюють сприйняття.
 2. Перевірте комбінацію на унікальність. Для цього передбачений спеціальний сервіс. Якщо виникнуть труднощі з унікальністю, то ви завжди можете скористатися генератором доменів. Цей ресурс врахує ваші побажання і видасть доступний список імен в обраній зоні дії.
 3. Подайте заявку і внесіть грошові кошти. Поки домен не сплачено, він залишається відкритим для інших користувачів.

Ви отримаєте доступ до domain rocks після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії.

Доменна зона від Donuts

Доменна зона .ROCKS управляється реєстром Donuts.
Donuts Inc. - американська компанія dot-com, яка запускає нові зони, що стало можливим завдяки програмі розширення gTLD ICANN.

Компанія Regery є реєстратором доменів Donuts. Ми працюємо кожен день, щоб зробити Ваше життя простіше і прибутковіше.
Regery надає величезну портфоліо з різноманітних доменних зон, включаючи .ROCKS. Ці доменні зони мають величезний потенціал, всіляко розвиваються і підтримуються реєстром Donuts, Inc.

Відкрита Доменна Зона

ROCKS доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

Підтримка IDN

Доменна зона .ROCKS підтримує стандарт Національних Доменних Імен. Такі доменні імена найчастіше включають розширений набір символів, які з самого початку не підтримувалися базовими стандартами Доменних Імен. Підтримка IDN забезпечує можливість реєстрації доменних імен на різних мовах, список яких визначається для кожної конкретної доменної зони. Національні Доменні Імена в системі DNS представляються у вигляді спеціального коду (punycode). Regery автоматично перетворює доменні імена в необхідний формат для полегшення пошуку та управління продуктами.

Загальна Доменна зона

Доменна зона .ROCKS є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення

Моніторинг стану вашого доменного імені в зоні .ROCKS або в іншій доменній зоні, і отримання миттєвих повідомлень.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .ROCKS на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Легке Перенесення .ROCKS Домену

Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .ROCKS до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .ROCKS, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

Безкоштовна Переадресація Домену

Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .ROCKS на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.ROCKS, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.ROCKS, це можливо за допомогою служб Regery.

Швидка система DNS

Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.ROCKS на новий new-ultra-store.ROCKS безкоштовно.

Захист від Перенесення .ROCKS Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .ROCKS домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Декілька Мов

Реєструвати обране ім'я в зоні .ROCKS можна рідною або англійською мовою

Інші доменні зони в категорії Спорт

9.49 $/рік
9.49 $/рік
25.98 $/рік
15.69 $/рік
4.49 $/рік
38.69 $/рік
4.49 $/рік
15.69 $/рік
6.96 $/рік
39.99 $/рік
12.29 $/рік
9.39 $/рік
9.49 $/рік
11.29 $/рік
22.49 $/рік
6.89 $/рік
5.99 $/рік
22.49 $/рік
21.99 $/рік
12.29 $/рік
339.99 $/рік
43.49 $/рік