.team domains

.TEAM

Зареєструвати домен в .TEAM доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .TEAM

Prices for domains in zone .TEAM

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
24.99 $ 4.99 $/yr
Подовження
 24.99 $/yr
Трансфер
 24.49 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Gandi.net
Реєстрація
Подовження
59.99 $/yr

+35.00 $ (+140%)
 
EuroDNS
Реєстрація
5.19 $/yr

+0.20 $ (+4%)
Подовження
49.39 $/yr

+24.40 $ (+98%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
9.20 $/yr

+4.21 $ (+84%)
Подовження
46.00 $/yr

+21.01 $ (+84%)
 
GoDaddy
Реєстрація
Подовження
45.99 $/yr

+21.00 $ (+84%)
 
Epik
Реєстрація
34.95 $/yr

+29.96 $ (+600%)
Подовження
34.95 $/yr

+9.96 $ (+40%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
31.98 $/yr

+6.99 $ (+28%)
 
Hostinger
Реєстрація
Подовження
29.99 $/yr

+5.00 $ (+20%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Розмір .TEAM домену повинен бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .TEAM можна купити на термін від одного року до десяти років.
Проста Реєстрація .TEAM Домену
Зареєструвати відповідний домен в .TEAM зоні, легко купити .TEAM доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Національні Символи
Доменна зона .TEAM підтримує національні символи в імені домена завдяки підтримці цієї зоною стандарту IDN.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .TEAM в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження TEAM домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів TEAM. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.

Домени в зоні TEAM

Домени TEAM підійдуть для тих, хто хоче створити сайт-команду. Напрямок діяльності може бути будь-яким: від спортивного клубу до суспільства шанувальників Гаррі Поттера. Купити домен .team можна для корпоративного використання або приватного застосування.

Призначення

Ресурс є актуальним для фізичних і юридичних осіб. Зареєструвати домен TEAM можна для:

 • Спортивного клубу. Через портал члени команду можуть спілкуватися і ділитися інформацією про свої досягнення. Тренери публікують відомості про майбутні змагання, спілкуються з членами команди.
 • Сайту фанатів. Ресурс має на увазі спілкування фанатів, публікацію тематичних роликів, статей і т.д. Це може бути клуб шанувальників відомого співака, актора, письменника, фільму або роду занять.
 • Тематичного порталу. Сайт, присвячений докладного опису будь-якої теми. Наприклад, ресурс про туризм. Тут може публікуватися інформація про специфіку інших країн. Корисні поради для мандрівників. Також пропонуються рекомендації і поради. У коментарях користувачам можна залишати коментарі та ділитися враженнями про поїздки.
 • Форуму. На цьому порталі відбувається обговорення різних тем. Користувачі діляться своєю думкою і дають поради. Це може бути жіночий форум, присвячений вихованню дітей. Ресурс для чоловіків, про автомобілі, комп'ютерну техніку і т.д.
 • Сайту компанії. Використовується для внутрішньої роботи. Тут можна обговорювати подальший розвиток компанії, пропонувати плани щодо вдосконалення діяльності підприємства. Також це може бути портал, через який співробітники можуть спілкуватися один з одним і отримувати інформацію про внутрішній розвиток компанії.

Як зареєструвати .TEAM домен

Щоб стати власником доменного імені, потрібно виконати наступні дії:

 1. Ознайомтеся з пропозиціями на ринку. Вивчіть адреси, зареєстровані в цій зоні раніше. Особливу увагу приділіть сайтам схожої тематики. Аналіз допоможе вам придумати гарне доменне ім'я.
 2. Придумайте унікальне найменування. Просування ресурсу і його популярність багато в чому залежать від грамотно підібраного імені. Послідовність символів в адресному рядку повинна співвідноситися з тематикою сайту. Це повинно бути коротке помітне слово або вираз. Чи не доцільно використовувати більше трьох слів. Тут не повинно бути знаків пунктуації та інших символів, що ускладнюють читання. Комбінація повинна легко вимовлятися і запам'ятовуватися.
 3. Визначте ступінь унікальності. Перевірте, чи вільно вибраного вами ім'я. Зверніть увагу, що придумана послідовність символів може бути зареєстрована в одній доменній зоні, а в іншої немає. Якщо найменування вам дуже подобається, то можна змінити зону дії.
 4. Заповніть заявку на покупку. Тут вам потрібно вказати свої контактні дані.

Домени в зоні TEAM реєструються після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії. Ресурс переходить у володіння покупця не пізніше ніж через дві години після оплати.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .TEAM відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .TEAM домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .TEAM може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .TEAM доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Загальна Доменна зона
.TEAM - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .TEAM і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Служба автооновлення
Служба автооновлення буде піклуватися про Ваш домен в зоні .TEAM і продовжить його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.
Форвардинг .TEAM Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .TEAM домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .TEAM сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в TEAM. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .TEAM Доменного Імені
Захист трансферу .TEAM доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .TEAM Домену
Перенесення домену .TEAM до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .TEAM за Вас безкоштовно.
IDN Підтримка
Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.
Проста і швидка система DNS
Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Підтримка
Оперативна підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Спорт

21.99 $/рік
20.99 $/рік
339.99 $/рік
27.99 $/рік
20.99 $/рік
22.49 $/рік
5.99 $/рік
10.99 $/рік
10.99 $/рік
17.99 $/рік
13.99 $/рік
14.99 $/рік
5.99 $/рік
10.99 $/рік
3.99 $/рік
13.99 $/рік
46.99 $/рік
10.99 $/рік
9.69 $/рік
12.99 $/рік
7.99 $/рік
41.99 $/рік