.team domains

.TEAM

Домени в зоні TEAM - оригінальний спосіб підкреслити свою спільність

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .TEAM

Ціни на домени в зоні .TEAM

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
24.98 $ 6.96 $/рік
Подовження
 24.98 $/рік
Трансфер
 24.98 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
GoDaddy
Реєстрація
9.99 $/рік

+3.03 $ (+44%)
Подовження
42.99 $/рік

+18.01 $ (+72%)
 
EuroDNS
Реєстрація
9.60 $/рік

+2.64 $ (+38%)
Подовження
41.85 $/рік

+16.87 $ (+68%)
 
Gandi.net
Реєстрація
9.99 $/рік

+3.03 $ (+44%)
Подовження
41.21 $/рік

+16.23 $ (+65%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/рік

+33.04 $ (+475%)
Подовження
40.00 $/рік

+15.02 $ (+60%)
 
Google Domains
Реєстрація
40.00 $/рік

+33.04 $ (+475%)
Подовження
40.00 $/рік

+15.02 $ (+60%)
 
Epik
Реєстрація
Подовження
34.95 $/рік

+9.97 $ (+40%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
29.98 $/рік

+5.00 $ (+20%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .TEAM в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження TEAM домену.
Відкрита Доменна Зона
Домен в зоні .TEAM може бути зареєстрований ким завгодно, фізичною особою або корпорацією.
Національні Символи
Доменна зона .TEAM підтримує національні символи в імені домена завдяки підтримці цієї зоною стандарту IDN.
Проста Реєстрація .TEAM Домену
Зареєструвати відповідний домен в .TEAM зоні, легко купити .TEAM доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Розмір Домену
Розмір .TEAM домену повинен бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .TEAM можна купити на термін від одного до десяти років.

Домени в зоні TEAM

Домени TEAM підійдуть для тих, хто хоче створити сайт-команду. Напрямок діяльності може бути будь-яким: від спортивного клубу до суспільства шанувальників Гаррі Поттера. Купити домен .team можна для корпоративного використання або приватного застосування.

Призначення

Ресурс є актуальним для фізичних і юридичних осіб. Зареєструвати домен TEAM можна для:

 • Спортивного клубу. Через портал члени команду можуть спілкуватися і ділитися інформацією про свої досягнення. Тренери публікують відомості про майбутні змагання, спілкуються з членами команди.
 • Сайту фанатів. Ресурс має на увазі спілкування фанатів, публікацію тематичних роликів, статей і т.д. Це може бути клуб шанувальників відомого співака, актора, письменника, фільму або роду занять.
 • Тематичного порталу. Сайт, присвячений докладного опису будь-якої теми. Наприклад, ресурс про туризм. Тут може публікуватися інформація про специфіку інших країн. Корисні поради для мандрівників. Також пропонуються рекомендації і поради. У коментарях користувачам можна залишати коментарі та ділитися враженнями про поїздки.
 • Форуму. На цьому порталі відбувається обговорення різних тем. Користувачі діляться своєю думкою і дають поради. Це може бути жіночий форум, присвячений вихованню дітей. Ресурс для чоловіків, про автомобілі, комп'ютерну техніку і т.д.
 • Сайту компанії. Використовується для внутрішньої роботи. Тут можна обговорювати подальший розвиток компанії, пропонувати плани щодо вдосконалення діяльності підприємства. Також це може бути портал, через який співробітники можуть спілкуватися один з одним і отримувати інформацію про внутрішній розвиток компанії.

Як зареєструвати .TEAM домен

Щоб стати власником доменного імені, потрібно виконати наступні дії:

 1. Ознайомтеся з пропозиціями на ринку. Вивчіть адреси, зареєстровані в цій зоні раніше. Особливу увагу приділіть сайтам схожої тематики. Аналіз допоможе вам придумати гарне доменне ім'я.
 2. Придумайте унікальне найменування. Просування ресурсу і його популярність багато в чому залежать від грамотно підібраного імені. Послідовність символів в адресному рядку повинна співвідноситися з тематикою сайту. Це повинно бути коротке помітне слово або вираз. Чи не доцільно використовувати більше трьох слів. Тут не повинно бути знаків пунктуації та інших символів, що ускладнюють читання. Комбінація повинна легко вимовлятися і запам'ятовуватися.
 3. Визначте ступінь унікальності. Перевірте, чи вільно вибраного вами ім'я. Зверніть увагу, що придумана послідовність символів може бути зареєстрована в одній доменній зоні, а в іншої немає. Якщо найменування вам дуже подобається, то можна змінити зону дії.
 4. Заповніть заявку на покупку. Тут вам потрібно вказати свої контактні дані.

Домени в зоні TEAM реєструються після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії. Ресурс переходить у володіння покупця не пізніше ніж через дві години після оплати.

Donuts Реєстр

Доменна зона .TEAM знаходиться під управлінням Donuts реєстру. Donuts Inc. - американська компанія, яка володіє понад 300 доменними зонами, одна з яких .TEAM. Ці доменні зони мають великий потенціал, всіляко розвиваються і підтримуються реєстром Donuts.

Компанія Regery є реєстратором доменів від Donuts, підтримує величезний список доменних зон, включаючи доменну зону .TEAM.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .TEAM відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .TEAM ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.

IDN Підтримка

Доменне ім'я в зоні .TEAM може містити національні літери завдяки підтримці IDN. Підтримка IDN надає можливість реєстрації доменів на різних мовах, список яких визначається кожної конкретної доменної зони. Доменні Імена зберігаються в punicode форматі у вигляді xn--xxxx. Regery сервіси автоматично перетворять доменні імена в читаний формат для полегшення пошуку та реєстрації доменів.

Загальна Доменна зона

.TEAM - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .TEAM і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .TEAM на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Швидке Перенесення .TEAM Домену

Перенесення домену .TEAM до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .TEAM за Вас безкоштовно.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Служба автообновления

Служба автообновления піклуватися про Ваш домен в зоні .TEAM і продовжує його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.

Форвардинг .TEAM Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .TEAM домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .TEAM сайту на новий ресурс.

Легкий DNS (ДНС) сервіс

Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.

Захист Трансферу .TEAM Доменного Імені

Захист трансферу .TEAM доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

В даний момент безпеку грає важливу роль в роботі сайтів і для того, щоб сайт працював з безпечного HTTPS протоколу, повинні бути підключені SSL сертифікат. Це може бути безкоштовний SSL сертифікат Comodo на 3 місяці або Let's Encrypt на 3 місяці, а може бути іменитий SSL сертифікат від Thawte до 2 років.

Підтримка IDN

Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Спорт

9.49 $/рік
9.49 $/рік
25.98 $/рік
15.69 $/рік
4.49 $/рік
38.69 $/рік
4.49 $/рік
15.69 $/рік
39.99 $/рік
12.29 $/рік
9.39 $/рік
9.49 $/рік
4.89 $/рік
11.29 $/рік
22.49 $/рік
6.89 $/рік
5.99 $/рік
22.49 $/рік
21.99 $/рік
12.29 $/рік
339.99 $/рік
43.49 $/рік